2737
2734

💛💚💙💜🤎🤍🖤🤍💛🖤💚🤎💙💜🤍💛🖤💚💜💙

صرفا برای خنده

مکالمه ❌

حرف زدن❌

مسخره کردن❌

بابا کی تو این وضع میخنده❌

دلت خوشه❌

تبلیغ❌

از هر جوکی خوشت اومد با استیکر خنده درصدش رو مشخص کن ......همین و بس 

جوک آزاد💯

لطفا برام صلوات بفرستید  آزاد 💯

دعا برای هم دیگه آزاد💯

خب با خنده شروع میکنیم🤠🤠

با خنده هم تموم میکنیم

✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

1️⃣☺️

2️⃣😆

3️⃣😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با ماسک تو جمع وارد میشم😷

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
مینا : ﺍﯾﻦ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﻣﻦ ﺭﻭﺷﻦ ﻧﻤﯿﺸﻪ ملیحه : ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺷﺎﺧﻪ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﺑﺮﻕ مینا : ﻭﺍﺍﺍﺍﺍﯼ ملیحه ﺗﻮ ...

😐

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
2738

تنها کسی که بهمون گفت خوشتیپ 😎

یا گشت ارشاد بود یا حراست دانشگاه 🔪😶😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

کش ماسکو که میندازم پشت گوشم

چادر کشدارمم سرم میکنم

گوشواره هم که تو گوشم دارم

داشتم عینک دودیمم میزدمو دسته عینکمو رو گوشم تنظیم میکردم برم بیرون

که

👂🏻گوشم برگشته میگه

میخوای کیفتم بده من بیارم🤨

یبار ی مرده میخوره ب نرده برمیگرده میشه بشقاب پرنده 😂😂😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣😆😆😆

😐😐😐✋✋✋😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2706