2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت؟؟؟

187 بازدید | 19 پست

سلام دوستان جلوگیری من به صورتیه که تو ایام تخمک گذاریم جلوگیری دارم اما نزدیک به دوره ام که میشه دیگه جلوگیری نمیکنیم این بارم همین کارو کردیم اما الان۸ روزه که از موعدم میگذره اما پری نیومد زیر دلم و تخمدانام هم تیر میکشه گاهی اوقات انگار پری میخواد بیاد اما خبری نیست

بی بی چکم که میزارم هاله میندازه

دیگه نمیدونم یعنی امکانش هست باردار شده باشم؟

عکس بزار 

وقتی هاله میندازه یعنی مثبت دیگه 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشیدا ولی روش جلوگیریت یکم مسخره نیست کی گفته فقط دوران تخمک گذاری آدم باردارمیشه کل دوره احتمال بارداری هست به غیرازپریودفقط یه روزایی احتمالش زیاده یه روزایی کم.مبارکه

نه من خیلی بچه دوست دارم اما چون پسرم کوچیکه میخواستم تازه یک سال دیگه اقدام کنم

اااخی پس این میشه یه ناخواسته ی بسیار خواستنی😀

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
2738
ببخشیدا ولی روش جلوگیریت یکم مسخره نیست کی گفته فقط دوران تخمک گذاری آدم باردارمیشه کل دوره احتمال ب ...

شاید کسی باورش نشه اما زنداداش من رفت دکتر وقتی پریود بود حتی اونموقع هم بهش گفت تو این دوران احتمال بارداری داری🤦🤦

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

بارداری مبارکه 😍 😍 

انشالله همه نبات های مامان ها سالم برن تو بغلشون نی‌نی منم همین طور 😍😍❤️😍🙏                                                                                                     عشق یعنی یه همسر مهربون با یه نی‌نی تو راهی😙😙❤️
ببخشیدا ولی روش جلوگیریت یکم مسخره نیست کی گفته فقط دوران تخمک گذاری آدم باردارمیشه کل دوره احتمال ب ...

من روش جلوگیریمو به دکتر گفتم مخالفتی نکرد

آخه من پریودام ۲۸ روزه و منطم بود و خودمم زمان تخمک گذاریمو متوجه بودم کاملا اما این بار همه چی اصلا یه طور دیگه بود خودمم شک کردم که ممکنه حامله بشم و تخمک گذاریم عقب افتاده باشه ولی توجهی نکردم

2706