2737
2734
عنوان

طلامو مادرم اینا میخوان بفروشن واس عقدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1776 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بده😐واااا

من طلاهامو دادم سر عروسی ,۶ تا النگو بیست دادم ۴ تا بزرگتر طلا ۱۸ شد بخرم

دوتاشم مامانم داد سر عروسیم که الان ۶ تا دارم😁

میپرسن بالاخره.بار ها از من پرسیدن اوایل که النگوهای قبلیتو چیکار کردی😬منم هی باس بگم😐✋🏻

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
خب مشکل اینه دقیقا  اونا میخوان ی سرویس بدن النگو بدن و...  بعد ما همینو بفروشیم

خانمی سرویس رو ک باید بدن حالا نمیگم حتما طلا!

ولی سرویس رو برای عروس باید بخرن

النگو ام کادوشونو از کجا میدونی شاید مامانش طلاشو فروخته برات النگو خریده

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

یادشون نمیمونه بابا اگرم موند بگو گوشواره بدل بوده گم شده

اطرافیان ما اکثراً سکه میدن سر عقد

برادرم به من ۵ تا سکه داد زمانی که سکه ۱تومن بود الان من باید برا عقد اون سکه ۱۴ تومنی بگیرم🥺😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
2738
خانمی سرویس رو ک باید بدن حالا نمیگم حتما طلا! ولی سرویس رو برای عروس باید بخرن النگو ام کادوشونو ...

ن مامانش ی النگو خرکي داره تو دستش از وقتی دوست بودیم دستشه 

فک کنم کم کم 40 تومن پول النگوشه ولی هنوزم دستشه

درد آنجایی عمیق است ک ب حاشا برسد

دستنبد نقره بخرن یا ی دستبند ک مثلا اب طلا بهش زده باشن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
خب مشکل اینه دقیقا  اونا میخوان ی سرویس بدن النگو بدن و...  بعد ما همینو بفروشیم

عزیزم مشکل مالی دارین یا نمیخوان بدن؟

خب اگه مشکل مالیه ک نمیشه کاریش کرد،گفتم ک منم گردنبندی ک داشتم رو کادو دادن کلا از خونه بابام ی سرسوزن طلا نبردم با اینکه رسم داشتیم حتی ب داماد طلا بدیم

ولی خانواده شوهرم چیزی نگفتن با اینکه تا الان نزدیکه ۱۰۰ گرم طلا واسم خریدن

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

بفهمن 

دلیلی نداره توضیح بدی

انقد رو نده ب خانواده شوهر

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2706