2733
2739

چه انتخاب رشته چه ازدواج 

دهنم داره صاف میشه ولی بابام توجیه نمیشه ک ازدواج زوری نیس

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

چقد بدع ادم بی منطق باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

مخصوصاراجب ازدواج😔😔😔دقیقا،عزیزم میشه گزارش بزنی؟https://www.ninisite.com/discussion/topic/5280801/کیاجداشدن-یادرآستانه-جدایی-اندمیشه-بیاین

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثل من ازدواجم زوری بود واقعامغزم نمیکشه،،جالبه هر وقتم گفتم میخام جدا بشم گفتن نه به خاطر حرف فامیل.....یه موی مشکی تو سرم نیست  مثل پیرزنا شدم....

تازه چند شب پیش یه موضوع جدید از شوهرم شنیدم یعنی یهو از دهنش پرید کلا نابود شدم😔😔

درست میشه دایی  

من که به اصرار مادرم علوم انسانی خوندم

چون خودش دوسداشته بود معلم بشه دوست داشت منم معلم بشم

عین خر تو گل گیر کردم دیپلم هم نتونستم بگیرم

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2738

خب جلوش وایسا عزیزم خیلی ریلکس و منطقی و بالبخند

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

نمیفهمن نمیخوان بفهمن

انگار کور شدن واقعیتو نمیبینن ک ما بدرد هم نمیخوریم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین‌تو باید روی عقاید خانوادت تاثیر بذاری با حرفات .... 

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2706