2752
2734
عنوان

کیا اوایل بارداریشون هیچ علائمی نداشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 65038 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ماشالا بتات خیلی خوبه به سلامتی. من روز ۳۰ پریودم ۱۳۵ بود باید دوباره تکرار کنم. میترسم نیاد بالا
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
اینو برای اون دسته از دوستانی میگم که مثل خودم بابت این علایم بارداری تمام صفحات نینی سایت و مرور کردن من بعد سه تا عمل میکرو ناموفق بلاخره سر چهارمین عمل انتقال جنینم بابتای بالا باردار شدم و تمام این 15 روز استراحت از اینکه هیچ علایمی نداشتم خیلی استرس میگرفتم.نه ترشح نه سینه درد نه دل درد پریود نه سردرد هیچکدوم ار علایم رو و خیلی ناامید شده بودم خودم و جنین هام و به خدا سپردم و بلاخره نتیجه داد و قبل از ازمایش بتام بیبی چک گذاشتم سریع دوخط شد پس دوستان اصلا دنبال علایم نباشید من حالت هام با بقیه روزهای زندگیم هیچ فرقی نداره جوری که یادم میرفت من انتقال جنین انجام داده بودم انشاالله همه منتظران باردار بشن
خداجووونم یکی دیگه از اون خوشگل و سالم هاشو برام سوا کن بی زحمت ممنون خدا جونم

سلام بچه ها من تازه اومدم.مثل شما منتظرم مامان بشم.ماه سوم اقدام هستم.۵روز دیگ باید پری بشم ولی هیچ علائم حاملگی ندارم.تاحالا این موضوع برای کسی پیش اومده ک حامله باشه و علامتی نداشته باشه؟داداریم بدید

من حتی تو بدی هاتم خوبی هاتو دیدم😢
2706