2733
2739

چهار نفریم سه تا قابلمه استیل دارم اونارو استفاده میکنم 

بقیه دکوره و خرج اضافی

ما رسم داریم جهیزیه زیاد میدن ب دختر تا حتی شامپو صابون ب قول شما من خودم چند دست قابلمه داشتم تفلو ...

عزیزم از قابلمه های پیریکس چه استفاده ای میکنی؟فقط توی فر؟ چون منم دارم وجز فر جایی استفاده نکردم گفتم بپرسم ازشما 

حال دل من باصدای پرنده ها، با نگاه قشنگ ادما، بابوی بارون ،با قهقه ی بچه ها ،خوب ترازحدتصوره😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اره منم از وسیله اضافی وخونه شلوغ متنفررررررررررم ولی خوب میگم باز نکنه رسمه نبرم باز خاتواده د ...

دو دست ببر

یه دست واسه مهونیا یکم دم دستی

ابجیم همشو جمع کرده دو تا قابلمه فقط تو اشپزخونش گذاشته 

تو این گرونیا و کرونا هم ک مهمونی نیست 

همرو جمع کرده فقط دوتا قابلمه ک بتونه واسه دو نفر غذا درست کنه

2731
جنسش چیه گلم؟؟؟؟ وقتی مهمون تعداد بالا میاد کفایت میکنه؟

سرامیک جنسش

اخه نمیاد اونهمه‌مهمون اگه هم اومد یه قابلمه و تابه ۵۰ نفری دارم گرانیت

لنگ نموندم خداروشکر بذا عکسشو بدم اگه اومد

یکی از فامیلامون با اینکه خیلی اوضاع خوبی دارن و سرشناسن برای دخترش که میخواست جهیزیه بگیر خیلی رک به همه گفت آقا داماد هر خونه ایی اجاره کنه من جهیزیه میدم به دخترم 

حالا من خودمو کشتم و این همه اذیت شدم که بهترین مارک رو بخرم

الان که فکرشو میکنم میبینم که اشتباهه به خاطر حرف اینو و اون خرید کنی

فقط به خاطر دل خودت جهیزیه بخر

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو
من جهزیم کامله  ولی مادر شوهرم جهزیه کامل رو تو این میبینه  ۴۰ تا رخت خواب بدی  ۵ ...

دقیقا دختر عموی من ب دخترش اینطوری جهیزیه داد...۳۰دست قاشق چنگال ...تک گازاز بزرگ ب کوچیک...دیگه بزرگ مس واسه رب...قابلمه انواعش...آخ خونه نگو مث فروشگاه فرهنگیان بود..گرامافون گیتار پیانو ....سماور استیل سماور برنج سماور زغالی...وسیله مسافرت کامل صندلی چادر وغیره...وسایل سنتی هر چی ک بڋهنت برسه...یعنی خونه جا نبود...بقیه انباری ۱۲متری بود تو کارتون...۵تا خاور با دوتا نیسان...اون دوتا نیسان فقط رختخواب بود....پتو ازاین ترکا جنس الکی ن....ملحفه کشیده بود رختخوابارو زاپاس هم دوخته بود...نگم برات 

2740

من ۴دست قابلمه داشتم سرامیکی چدن مسی روحی بعد از عروسیمم مامانم ی دست قابلمه تفلون برام خرید برا رودستیم ولی همچنان مادر شوهرم معتقده من جهاز خوبی نداشتم و میشینه با جاریم پشت سرم حرف میزنه🙂

99/9/9.... سالگرد ازدواجمونه😍💏👰🤵
قابلمه فقط گرانیتی اون یکیارو همش میگن ضرر داره 

من ۸ساله مدام دارم استفاده میکنم 

هر فروشنده ایی برای فروش خودش یه چیزی میگه

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو
دقیقا دختر عموی من ب دخترش اینطوری جهیزیه داد...۳۰دست قاشق چنگال ...تک گازاز بزرگ ب کوچیک...دیگه بزر ...

😂😂😂خدا بده شانس حالا من تو خرید روتختی موندم دلم نمیاد یه تومن بدم روتختی بخرم اون یه تومن هم جنس خراب 

استاتر خدا کمکت کن تو این گرونی 

خواهر من 1 دست سرامیگ گرفت یه دست تفلون 

رویی هم که خدا رحمت کنه امموات رو بابام خودش کارگاه رویی سازی داشت خونمون پر رویی ...مامانم به همون از شماره صفر داده تا صد 

من ۴دست قابلمه داشتم سرامیکی چدن مسی روحی بعد از عروسیمم مامانم ی دست قابلمه تفلون برام خرید برا رود ...

یکی دیگه هم داشتم رو جهاز یادم نبود نمیدونم چیه🤦‍♀️

99/9/9.... سالگرد ازدواجمونه😍💏👰🤵
2706