2733
2734
عنوان

پدرم و دوسش دارم اما هیچ وقت حلالش نمیکنم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1563 بازدید | 85 پست
الهی بمیرم عزیزم😞😞چقد ما زنا مظلومیمم اخه پدرت چطور میتونست تحمل کنه جیگر گوششو بزنه😭😭😭😭 خود ...

خدا نکنه عزیزم

پدرم زیاد سادست .فک نکنم اصلا جهنم بره بخاطر این که بی ریا و سادست زیاد

خودم اگه طلاق بخام بگیرم میتونم اما بخاطر این که بچمو از دستم بگیرن میترسم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمون تا ده سال دیگه هم سنت خوب میشه و هم دخترت بزرگ میشه اونوقت میتونی تصمیم جدی بگیری.منم بخاطر دخت ...

من تا ده سال دیگه صب نمیکنم تا ۹ سالگی دخترم صبر میکنم.الانم دخترم ۳ سالشه.نه ساله که بشه بچمو میگیرم میزارم میرم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2731
عزیزم سر هر چیزی به طلاق فکر نکن طلاق زندگیتو از اینی که هست بدتر میکنه بیشتر سعی کن ملایم باشی باشو ...

قعلا که دارم تحمل میکنم به امید ۶ سال دیگه تا ببینم خدا چی میخاد برام

خدا نکنه عزیزم پدرم زیاد سادست .فک نکنم اصلا جهنم بره بخاطر این که بی ریا و سادست زیاد خودم اگه طل ...

ار کدوم‌شهری اخه ابنطوری که‌تعریف میکنی قابل تحمل نیس بچه تو‌این‌محیط بدتر از بین‌میره

پدرم اصلا میگه اسم طلاقو نیار . من میترسم تو دوره حضانت من شوهرم بچه رو بدزده بهم نده

مگه کشکه اخه چرا این فکرو میکنی انشالله عروسش میکنی خودت میپونی چیکار کنی که خوشبخت‌باشه

خواهرم خدابزرگه. من 3 سالم بود مامانم طلاق گرفت رفت پدرمم زن گرفت پیش عمو و خانواده پدربزرگم بزرگ شدم 7 ساله عروسی کردم 7 روز خوش ندیدم پدرم از ترس زنش یه حالی ازم نمیپرسه حتی زنگم نمیزنه بهم. بارها کتک خوردم حتی نگفت چرا از ترس اینکه مبادا طلاق بگیرم برم خونش. امیدتو از دست نده

شابد پدرتون‌ چیزای دیگه‌ای د نظر داسته که‌چنبن رفتاری داره

نه پدرم از طلاق بدش میاد

میترسیدن بترشم حتما

بابای من مظلومه نه آره میگه نه نه.ولی من خودم به اندازه ی صدنفر از خودم دفاع میکنم.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
مگه کشکه اخه چرا این فکرو میکنی انشالله عروسش میکنی خودت میپونی چیکار کنی که خوشبخت‌باشه

چون از خونواده شوهرم بر میاد

خواهرم خدابزرگه. من 3 سالم بود مامانم طلاق گرفت رفت پدرمم زن گرفت پیش عمو و خانواده پدربزرگم بزرگ شد ...

مادرت چی‌‌‌... مادرت خبری نمیگیره ازت...چرا بعضی مادرا حضانت و به عهده نمیگیرن؟