2737
2739
عنوان

پدرم و دوسش دارم اما هیچ وقت حلالش نمیکنم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1563 بازدید | 85 پست

داداش نداری؟؟منم پدرم شایدازپدرتوهم بی فکرترباشه،ولی فدای داداشم شم همیشه پشتمه ،یکی ازگل نازک تربهم بگه نابودش میکنه ،اخرین بارش یه پسری بهم تیکه انداخت نمیفهمیدداداشم پشت سرمه ،،ازاون روزتایک ماه میرفت سرهمون مسیر ومثل سگ پسره رومیزد😍😍ولی بابام هیچی نگم بهتره بیخیال😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بمیرم عزیزم😞😞چقد ما زنا مظلومیمم

اخه پدرت چطور میتونست تحمل کنه جیگر گوششو بزنه😭😭😭😭

خودت شرایطشو نداری جدا بشی با دخترت خونه اجاره کنی زندگی کنی عزیزم؟؟؟

بمیرم واسه دلت خواهری😔

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728
بچمو چیکار کنم بمیرم براش .بچمو بهم نمیدن حس میکنم برا اذیت کردنم بچه رو میگیرن ازم

بمون تا ده سال دیگه هم سنت خوب میشه و هم دخترت بزرگ میشه اونوقت میتونی تصمیم جدی بگیری.منم بخاطر دخترم دارم ادامه میدم و همین تصمیم را دارم تا اونوقت به عنوان همخونه باهاش ادامه میدم.و دیگه کاراش برام مهم نیست که بخوام بحث کنم.

بچمو چیکار کنم بمیرم براش .بچمو بهم نمیدن حس میکنم برا اذیت کردنم بچه رو میگیرن ازم

عزیزم سر هر چیزی به طلاق فکر نکن طلاق زندگیتو از اینی که هست بدتر میکنه بیشتر سعی کن ملایم باشی باشوهرت و رگ خابشو بدست بیاری سعی کن دوستش داشته باشی میگن از محبت خار ها گل میشود خونه رو پر کن از انرژی مثبت تو بچه داری و وظیفته که مادری کنی واسش که  اون بچه در اینده نشه یه افسرده ای که کلی کمبود داره همچنین خودت یه زخم بزرگ از گذشتت نداشته باشی واسه زندگیت بجنگ و به طلاق فکر نکن

😔😔😔چی بگم خاهر  زندگی خاهرمم جهنمه و‌ده تایی مثل خاهرمو ک همسرم میبینه میگه خداکنم هیچ‌وقت ...

منم دختر خیلی دوست دارم

ولی میگم اکر دختردار شدم هیچوقت شوهر ش نمیدم😛

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2740
اگه پدرت یه ذره جربزه نشون می داد الان مث چی شوهرت یورتمه نمینداخت( البته با پوزش)🙂

پدرم خیللی سادست خیلییی 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
چرا منتظری پدرت واست کاری کنه چرا خودت کاری واسه خودت نمی کنی؟!!!

بخاطر دختر سه سالم میترسم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
پدر..پدر...😔😔😔😔 چرا بعضی پدرا اینطورن😔

بعضی پدرا رو میبینم چجوری پشت پدرشونن حال میکنم

2706