2733
2739
عنوان

دوستان بختیاری و لر بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3160 بازدید | 28 پست
شما لر کجایین؟

خرم آباد 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اونا لری شون باما فرق داره این آهنگم بختیاریه

یاسوجیا لرن یا بختیاری؟

من آخر نفهمیدم😄

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2728
پاپی😂😂😂✋

اوسه ک د خرموعه بیمو هومسایامو بیشترشو پاپی بین 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
2740
استاتر دارم گوشش میدم قشنگه بختیاریه

ممنون عزیزم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
الا هایید کجا؟ ایما دورودیم

الان هام تهران 

دانشجو ک بیم بروجرد بیم رفیق درودی زیاد داشتم بچه الغدیر بین فامیلیشو هم پاپی بی 

الان هام تهران  دانشجو ک بیم بروجرد بیم رفیق درودی زیاد داشتم بچه الغدیر بین فامیلیشو هم پاپی ...

موفق باشی😍😍

نکنه دوستات من بودم😂منم الغدیرم😜😜😜😜

هر چه در فهم تو آید ؛ آن بُـوَد مفهوم تو❤😄
موفق باشی😍😍 نکنه دوستات من بودم😂منم الغدیرم😜😜😜😜

خخخخخخ شایدم 

زیاد بودن چون همکلاسی بودیم همه اسماشون یادم نیست ولی چنتا از دخترا و چنتا از پسرا رو یادم مونده زیبا و مهدیه و حسین و ... این حسین پاپی بود خوب یادمه خیلی رودار بود به چشم برادری خیلیم جذاب بود 😆😆😆😂😂😂

دوسپسرم نبودنا از این همکلاسی گله ایا بودیم 😂😂😂😂 الان وش مون اکیپ 😐😐😀😀😀😆😆😆