2733
2734
عنوان

دوستان بختیاری و لر بیاین لطفا

3152 بازدید | 28 پست

خواننده ترانه هر چی دل یار یار ایکونه

آقای اسماعیل تژم

اهل کجاست؟؟

بختیاریه یا لره؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
نونم ولا

پ تو چه لری بویی که نونی؟😄

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیوگرافیشو تو گوگل بزن میفهمی. البته من لر نیستم ولی لرا رو خیلی دوست دارم 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
2731
بیوگرافیشو تو گوگل بزن میفهمی. البته من لر نیستم ولی لرا رو خیلی دوست دارم 

زدم ، نبود چیزی

اسم آهنگاش میومد

من لر خرم ابادیم ما نمیگیم ایکنه احتمالا بختیاریه

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
من لر خرم ابادیم ما نمیگیم ایکنه احتمالا بختیاریه

اها

مرسی گلم کمک بزرگی کردی

لرای یاسوجم مث شما حرف میزنن؟

2738
ولا اهنگش گوش ندامه گوشش بم د لهجش فَمم لره یا بختیاری 

اسم آهنگ روزگار از اسماعیل تژم

خییییلی قشنگه آهنگش

اها مرسی گلم کمک بزرگی کردی لرای یاسوجم مث شما حرف میزنن؟

نه عزیزم لرها کلا تو خیلی از کلمات مشترکن اما بنا به لهجه تلفظ خیلی از کلمات متفاوته مثلا من خودم لرم اما خیلی لری بختیاری رو متوجه نمیشم 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
نه عزیزم لرها کلا تو خیلی از کلمات مشترکن اما بنا به لهجه تلفظ خیلی از کلمات متفاوته مثلا من خودم لر ...

شما لر کجایین؟

ولا اهنگش گوش ندامه گوشش بم د لهجش فَمم لره یا بختیاری 

تو پلدختری هیسی یا پاپی ؟ 

2706