2737
2734
چرا نمیریزی تو ماشین؟!

خب پوست بچه حساسه . برای همین نمیریزم‌‌ از اول هم مینی شور نگرفتم متاسفانه . از همون اول با دست میشورم ‌ .روزی دوسه تا شلوار و بلوز عوض میکنم براش همشو کثیف میکنه

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
میگم بوتاکس معمولی جواب میده؟ اخه منم میگرن دارم، دکتر گفت هر جلسه بوتاکس مخصوص 1 و نیم تا 2.  ...

بوتاکس زیبایی اصلا 300 تومن نداریم از 800 تومنه الان ایرانی و کره ای

مواظب باش چینی نزنی عوارض داره بدجور

بوتاکس زیبایی و میگرن هر دو یکی هستن جای تزریق توی سر متفاوت میشه، دیسپورت الان 1و 600 هست برای پیشونی، من برای زیبایی همیشه زذم این بار میخوام کف سر و پشت گردن بزنم

دیگه خسته شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب پوست بچه حساسه . برای همین نمیریزم‌‌ از اول هم مینی شور نگرفتم متاسفانه . از همون اول با دست میشو ...

من که از همون اول لباساشو تو ماشین خودمون ریختم، جدا و با پودر صابون مخصوص ماشین لباسشویی! ماشینمون پنج کیلوییه و برنامه ی نیمبار داره! بعد یکی دو سالگیشم با لباسای خودمون میشورم مشکلی پیش نیومده

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
2740
بوتاکس زیبایی اصلا 300 تومن نداریم از 800 تومنه الان ایرانی و کره ای مواظب باش چینی نزنی عوارض داره ...

مرسیی. همون اخه من نمیشناسم انواعش رو. تو سایت های تخفیف میبینم این قیمتا رو

واقعا هم خسته شدم میخوام دیگه برم انجام بدم

خب از بعد نماز صبح  تا هفت و نیم مرور دروس  

هفت و نیم تا هشت صبحانه بعدش کلااااااس تا ۱۲

دوازده ناهار بپزم  تا دو درس میخونم برای کنکور انسانی ۱۴۰۰

دو ناهار میخوریم و میشورم  واینا  تا چهار استراحت دوباره کلاس تا ساعت شش  بعدش برنامه نویسی پایتون کار میکنم تا هشت بعدش کنکور میخونم تا ده بعدش هم با شوهر میریم بیرون یا حرف می‌زنیم بعدشم لالا  فردا از اول دوباره 

بعضی روز ها که حال داشته باشیم میریم پیاده روی