2733
2734
عنوان

طلا بخرم یا ماشین ؟لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه از طلا فروشم میپرسم میگه معلوم نیس چی بشه نمیشه گفت .

طلا فروشم اینو میگه یعنی صبر کن. تا بعد انتخابات شما میخوای فقط بشنوی چیزی بخری؟ 🤔 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2731
طلا فروشم اینو میگه یعنی صبر کن. تا بعد انتخابات شما میخوای فقط بشنوی چیزی بخری؟ 🤔 

سال قبل ۳۰ تومن داشتم گفتن معلوم نیس طلا شده ۵۰۰ صبر کن شاید بیاد پایین پول همون ۳۰ موند ...طلا شد ۱۵۰۰ ۱۴۰۰ ...طلا فروشا کمک نمیکنن اصلا .میترسم عزیز ک دوباره پولم از ارزش بیوفته بخاطر همین میگم پول نگه ندارم و ی چی بخرم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
سال قبل ۳۰ تومن داشتم گفتن معلوم نیس طلا شده ۵۰۰ صبر کن شاید بیاد پایین پول همون ۳۰ موند ...طلا شد ۱ ...

خب طلا فروش داریم تا طلا فروش همه مثل هم نیستن که. بگرد هر کس که شم اقتصادی داره باهاش مشورت کن نه اینجا که همه تو کار خودشون وامونده هستن

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی