2733
2739
عنوان

طلا بخرم یا ماشین ؟لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 36 پست

ماشین ریسک ضررش کمتره، یعنی گرونتر میشه ک ارزونتر نمیشه، اما طلا معلوم نیست ممکنه خیلی ارزونتر بشه.

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
بستگی داره  ماشینت  چجوری  باشه نو باشه  بخوای  مدل  دیگه بگیری   ...

ی تیبا مدل ۹۵ ...۱۲۰ اینا میشه ۶۰ بزارم روش میشه ی پژو ۴۰۵ ۹۶ گرفت 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علت اینکه میگید ماشین چیه 

ماشینو بلاخره استفاده میکنین

بعدشم ماشین خودتونم گرون شده بلاخره پول روش میذارین بهترشو میخرین

الان طلا گرمی ۱۴۰۰ من شخصا دلم نمیاد طلا بگیرم اونم با کلی اجرت و سود و مالیات

ببین فک کردی اینجا همه مخ اقتصاد هستن؟ سوال به این مهمی رو اینجا نپرس.  اینا همونایی هستن که خ ...

اخه از طلا فروشم میپرسم میگه معلوم نیس چی بشه نمیشه گفت .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731
ماشینو بلاخره استفاده میکنین بعدشم ماشین خودتونم گرون شده بلاخره پول روش میذارین بهترشو میخرین الا ...

درسته .طلا الاان ۱۲۶۰ .اجرت اینام نداره دست دوم میگیرم اگه بگیرم فقط ۷ درصد سود میدم .

2738
عزیزم معلومه ترامپ رای میاره و همچی افتضاح گرون میشه هر کدوم رو خواستی بخر من که طلا خریدم ..حتی صدف ...

صدف کیه 

ی تیبا مدل ۹۵ ...۱۲۰ اینا میشه ۶۰ بزارم روش میشه ی پژو ۴۰۵ ۹۶ گرفت 

نمی صرفه به نظرم  

ماشین  باید نو بخری  واقعا  میگم  بعدش  اون  پژو هم خرج  میاد نو نیست 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
ترامپ نشه  ارزون میشه ؟؟

فک نکنم شاید یکی دوماه اونم بخاطر جو زدگی وگرنه ایران  مشکلش با امریکا قدیمی تر از ترامپه