2737
2739
عنوان

واقعا از این وضعیت خسته شدم

195 بازدید | 13 پست

الان ۱۰روز تو قرنطینه ام دیروز حالم بهتر بود امروز باز نفس عمیق میکشم سرفه ام میگیره ضعف دارم سرمم سنگین واقعا پس کی خوب میشم این ترسش از همه بدتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترس نداشته باش دوره ش ۱۴ روزه هست از کی اعلایمت کاملا هویدا شد!؟ 

از ۲۴مهر حالت گرفتگی بینی وگلو داشتم عین سرما خوردگی بعداز ۳روز دیگه کامل بویایی چشایی رو از دست دادم وسر درد وسرفه داشتم 

2728

ترس نداشته باش بدتره من پارسال یه انفولانزای خطرناک گرفتم ک حیلی ها به خاطرش فوت شدن  من فکر میکردم سرما خوردگیه بدون دارو حوب شدم🤣مرگ جلو چشمام میدیدم ولی میگفتم خب سرماخوردم یه بار نزدیک بود خفه بشم فقط تا میتونی مایعات بنوش تا ویروس از بدنت دفع بشه اب دلت نمیخاد سوپ و ابمیوه و شیر داغ با عسل بنوش

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
جدی خدا از دهنت بشنوه اینقدرم که من استرسیم که نگو

اصلا استرس ب خودت راه نده ک بدنت ضعیف میشه شما بحرانو طی کردی و تموم شده استراحت کن

ویتامین سی هروز بخور 

و ب خودت برس 

دوش بگیر دیگه خوب شدی

2738

مریضای ماتوبیمارستان بااکسیژنم به سختی نفس میکشیدن حتی برای دسشویی باید لگن میبردیم براشون  فوق العاده سخت بود ناشکری نکن اوضاعت ازخیلیا بهتره عزیزم

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
ترس نداشته باش بدتره من پارسال یه انفولانزای خطرناک گرفتم ک حیلی ها به خاطرش فوت شدن  من فکر می ...

آخی عزیزم خداروشکر که خوبی خیلی سعی کردم به ترسم غلبه کنم انشاالله که همه خوب بشن

اصلا استرس ب خودت راه نده ک بدنت ضعیف میشه شما بحرانو طی کردی و تموم شده استراحت کن ویتامین سی هروز ...

آخه تا دیروز مامانم برام غذا درست میکرد میاورد ولی به هرحال ظرف اینا رو باید بشورم ویتامین اینا هرروز میخورم توکل برخدا

مریضای ماتوبیمارستان بااکسیژنم به سختی نفس میکشیدن حتی برای دسشویی باید لگن میبردیم براشون  فوق ...

خدا قوت  

واقعا باید صبور بود توکل به خدا امیدوارم خدا همه ی مریضارو شفا بده خیلی سخته

خدا قوت   واقعا باید صبور بود توکل به خدا امیدوارم خدا همه ی مریضارو شفا بده خیلی سخته

ان شالله شماهم به زودی کاملا خوب بشی 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.