2733
2734
عنوان

مامانا بياين كمك . اخه جرا اينقد من بد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 39 پست
دختر دوست داری

شدید گفتم اک دختر باشه دیگه بچه نیارم 

ولی همسرم میگه دوس داشتم بعد ک دیدم دنیا  اینجور  یشده از چشمم رفت میگه مثل دسته گل تو ناز و نعمت بزرک کنی بعد بدیش ب ی خدا نشناس شب و روزشو یکی کنه میکه من ترسم ازاینه😔خاهرمم همینجوری  ولی زندگیش نابوده😔

جاریمم میگه وای خداکنم پسر باشه 😂میگم چرا میکه باهم برن ی مدرسه و اینا ولی چرت  میگفت  حس میکنم پیش خودش میکه اک این دختر بیارع دیگه دختر منو تحویل  نمیگیرن کلا از چشماش فهمیدم منظورشو حسودو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وااای خدااز دهنت بشنوه  دعاکن دختر باشه😍💖🌷

حتما دعا میکنم گلم الهی پسرت ده ماهشه چرا عجله کردی سختته که اما خدا حفظشو کنه ببین منم پسرم‌ تو ده ساله این ماه واسه دومی اقدامم اولین ماه دعا کن حامله شم زود 

یه روز خوب میاد پس به چیزای خوب فکر کنیم
حتما دعا میکنم گلم الهی پسرت ده ماهشه چرا عجله کردی سختته که اما خدا حفظشو کنه ببین منم پسرم‌ تو ده ...

ممنون گلم💖🌷دیگع کاریع ک شده😁کار خدا بی حکمت نیس.نعمتیه ک خدا بهم داده!اولاش راضی نبودم بعد. ب خودم  امدم ک دیدم خدا صلاح دونسته الان بهم بده پس ناشکری نمیکنم

ای وای چرا اینقدر دیر تفاوت سنی زیاد خوب  نیس ای کاش وقتی دو س سالش بود میذاشتی باردار شی ک همباری باشن دیگه مخصوص تواین روزا یکم سختشه عزیزم😍

انشالله ک با اولین اقدامت توی این ماه باردار میشی عزیزم.ب چیزای  خوب فک کن💖تا برات رقم بخوره 

کائنات از چیزای مثبت خوشش  میاد😍💖🌷

ممنون گلم💖🌷دیگع کاریع ک شده😁کار خدا بی حکمت نیس.نعمت یه ک خدا بهم داده!اولاش راضی نبودم بعد. ب خو ...

مرسی گلم منم دلم روشنه 💜اره میدونم خیلی فاصله افتاده اما چه کنم شوهرم رازی نمیشد آخه همش میگفت موقع نیست واینا هی امسال و سال بعد میکرد

یه روز خوب میاد پس به چیزای خوب فکر کنیم
اينقدر حالم بده همش,دراز كشيدم.. قبلن خيليرباهاش,بازي ميكردم بدو بدو شعر,و قصه كشتي اسب سولري حالا ف ...

ان شاءالله این حال بدت زود تموم میشه و حسابی دوباره باهاش بازی می کنی

با توجه به حالت بازی های آروم و نشستنی و قصه و نقاشی و بازی های کاغذی و کاردستیهای ساده اگر دوست داره باهاش انجام بده

2738
مرسی گلم منم دلم روشنه 💜اره میدونم خیلی فاصله افتاده اما چه کنم شوهرم رازی نمیشد آخه همش میگفت موقع ...

هیچ‌کار خدا بی حمکت نیس گلم نگران نباش

ولی بدون تک فرزندی پایان بی همدمی هس برای بچهای تک