2737
2734

بسرم سه سالشه فقط .

امروز جندبار عصباني شدم دعواش كردم اونم هربار رفت ي كوشه كريه ميكرد و ميكفت ب بابام ميكم برات تفنك نخره😑

باردارم.و حالم ب شدت بده اونم اومده بود ميكفت كوشيتو بده من حرف بزنم با 4030

فداي جشماش بشم.جندبار امروز اشكشو درآوردم, 

دعا كنيد خاهش ميكنم خدا بهم صبر بده و عمر دوباره ك براش,مادري كنم

😍سمیmohsenرا😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش میاد خودتو ناراحت نکن 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2728
2738

اشکال نداره بخاطر هورمانته  برای ارون شدنت صلوات و سوره حمد و والعصر بخون

منم پسرم ده ماهشه الان باردارم بعضی وقتا عصبی میشم ولی چیزی نمیگم ولی خیلی گریه میکنه محلش نمیدم چن تا صلوات میفرستم  اروم میشم و. باهاش باری و میکنم کلا کاری میکنم چیز بدی توی ذهنش ازمن داشته باشه 

بچت اون یکی بیاد دیگه چقد غریبی کنه همین الان که دومی نیومده باید خیلی بهش محبت کنی که حسودی نکنه وگرنه خدایی نکرده بالش میزاره رو سر بچه که خفه شه 😐😑😑ببخشید اینو گفتم ولی یه بنده خدایی میگف خودش بچگی اینطوری میکرده نزدیک بوده داداشش خفه شه

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607

برات دعا کردم صلواتم فرستادم،عزیزم آروم باش سعی کن همش ب چیزای مثبت فکرکنی ب اینکه یه گل پسر داری یه فرشته کوچولوی دیگم تو راه داری سعی کن همش خودتو آروم نگه داری تا بتونی ب خودتو بچه هات برسی.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2706