2737
2739
عنوان

بچه ها من عقدم ولی میخوام بدونم اینده میتونم راحت بچه دار شم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 25 پست
اووپس چ جالب چن سالته

۲۳

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
پریود کم یعنی 3روزی

۲روز و کم حجم.به دکتره گفتم گفت مشکلی نیس ولی خودم میترسم

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=161499794]همه باید اسید فولیک بخورن ؟یعنی لازم نیست قبلش ازمایش خون بدن؟[/QUOTEباید به دکترت بگی برات چکاپ بارداری بنویسه شامل خیلی چیزا هست قند تیرویید کم خونی ویتامین د .اسید فولیک میدم میگن تا ماه پنج و شش هم بخور ویز خاصی نیست ویتامین ب۱۲هست و برای تشکیل لوله عصبی جنین خیلی مهمه .راستی به هم بخور برای رحم خوبه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728
[QUOTE=161499794]همه باید اسید فولیک بخورن ؟یعنی لازم نیست قبلش ازمایش خون بدن؟[/QUOTEباید به دکترت ...

میوه به؟

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
میوه به؟

آره به دکتر به‌من‌گفت توی غذا هات به بریز حتی همین طور بخور یا بپز بخور رحم رو سفت میکنه و خطر خونریزی و سقط ذو‌کم‌میکنه شوهرتم بده بخوره

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2738