2733
2734
عنوان

بچه هارفتم دکتر گفت چربی خونت بالاست مگ من چن سالمه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 18378 بازدید | 45 پست
اخه دکتر گفت همونه

درسته همونه ,دارم میگم دیگه تری گیلیسرید خطرناکه چون قاطی خون میشه ومشکل ایجاد میکنه ولی کلسترول نه ....

واین که چربی کلا هر دوش ضرر داره 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته همونه ,دارم میگم دیگه تری گیلیسرید خطرناکه چون قاطی خون میشه ومشکل ایجاد میکنه ولی کلسترول نه ...

نوشته کلسترول توتال جلوشم ۲۲۵ ینی چی

زود اعتماد نکن👑🎀سایه هم دنبال توست ولی همراه نیست👑💜🖤💙(ترکیده اعظم هستم 😁
2728
نوشته کلسترول توتال جلوشم ۲۲۵ ینی چی

ببین عزیزم آزمایشگاه ها یه رنجی دارن که مشخص میکنن جلوش بعد تیتر تو هم میزنن جلوش اگه بالاتر بود مینویسه H جلوش یعنی زیاده از حد حالا تو ببین رنج آزمایشگاه چقدر  وتیتر تو چقدر باهاش فاصله داره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
ببین عزیزم آزمایشگاه ها یه رنجی دارن که مشخص میکنن جلوش بعد تیتر تو هم میزنن جلوش اگه بالاتر بود مین ...

ببخشید منظورتون از رنجی چیه

2738
عزیزم اینقد نگران نباشا  چربی درجا میاد پایین البته اگ مراعات کنی بعد از غدا یکم ابغوره یا اب ...

مشکل اینجاست ک شک دارم باردارم مشکل دیگم اینکه لاغر میشم شبیه میمونم 😭😭😭😣

عزیزم کلسترول با تری گیلیسرید فرق داره اینو با یه سرچ تو نت میتونی بفهمی...تری گیلیسرید چربی خون..تو ...

🤐🤐🤐🤐🤐تری گلیسیرید همین چربی شکمو عیرس ..کلسترول تو خونه ک باعث گرفتگی رگ قلب میشه

🤐🤐🤐🤐🤐تری گلیسیرید همین چربی شکمو عیرس ..کلسترول تو خونه ک باعث گرفتگی رگ قلب میشه

اشتباه میزنی داداچ😂

2706