2737
2739
عنوان

بچه هارفتم دکتر گفت چربی خونت بالاست مگ من چن سالمه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 18378 بازدید | 45 پست

عزیزم رژیم غذایی متناسب، ورزش

حیفه از الان درگیر اینجور مشکلات باشی، ما عروسک شوهرامون نیستیم که متناسب با خواست اونا باشیم، ما یه انسان و زن هستیم باید به خودمون برسیم

اگر فردا رو فشار و قندم بگیری خدایی نکرده، همین شوهر میگه مریضی،. نمی خوامت

آره چربی خون با قرص درمان میشه...چاقی بیشتر برا کلسترول هست... واین که چربی خون به سن واینا نیست که ...

کلسترول همون چربیه خب

زود اعتماد نکن👑🎀سایه هم دنبال توست ولی همراه نیست👑💜🖤💙(ترکیده اعظم هستم 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درباره سنم باید بگم که احتمالا بهت ارث رسیده ببین کی تو اقوام نزدیکت داره

هییییچ کس ن مامان ن بابام

کلسترول همون چربی خونه دیگه😁

کلسترول چربی هست ولی تو خون قاطی نمیشه 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728
عزیزم رژیم غذایی متناسب، ورزش حیفه از الان درگیر اینجور مشکلات باشی، ما عروسک شوهرامون نیستیم که مت ...

اخه وقتی لاغر میشم بدنم خیلی بد فرم میشه😭😭😭

پیاده روی دو بزن تردمیل ورزش غذاهای چرب نخور غذاهاتو چرب نکن بعذ از هر غذای چربی یه استکان کوچیک ابغوره بخور خالی ساندویچ و فست فود کم بخور

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
2738
😊😊😊😊 خیر خانم خوشگل تری گیلیسرید چربی خون هست  کلسترول باهاش فرق داره.....تری گیلیسرید خط ...

اخه دکتر گفت همونه

کلسترول همون چربیه خب

عزیزم کلسترول با تری گیلیسرید فرق داره اینو با یه سرچ تو نت میتونی بفهمی...تری گیلیسرید چربی خون..تو خون قاطیه ولی کلسترول چربی که تو خون قاطی نمیشه  وتو بقیه جاها جمع میشخ

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
ینی بدون لاغری؟چند کیلوئی 

بله من ۱۶۹ و ۶۸ کیلو

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2706