2733
2739

دیگه این ماه توکل کردم به خدا دیگه استرس هم نداشتم لتروزول داده بود دکترم اقدامام هم منظم بود

ولی‌باز هم خدا ناامیدم کرد

مگه نمیگن توکل کن به خدا؟

نیاید بنویسید حتما مصلحت بوده

هیچ مصلحتی در کار نبوده

همش برا همه چیز یه داستان درمیارن

اگر بشه میگن کاره خدا بود نشه میگن مصلحت بود

چه مصلحتی که هرماه من ناامید شم؟

چه مصلحتی که انگشت نمای مردم شم؟

واسه چی؟واسه بچه که خیلیا اصلا داشتنشو مشکل نمیدونن

ولی اموال من باید زجر بکشیم

خستم

خسته از این دنیای مضخرف

دنیاییکه جز حسرت و زجر و سختی چیزی برا من نداشته 

دوسدارم زودتر بمیرم تموم شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام...ان شالله خدا حال دلتونو خوب کنه😥🌹

چن سالتونو و چن ساله ازدواح کردید؟

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

تاپیک اخرمو حتما  بخون

همه ی این حرفات طلبکارانس

خدا بدتر نا احت میشه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

میتونم درکت کنم الان حال روحی خوبی نداری,ولی من خودم هیچوقت نگفتم خدا چرا ندادی چرا فلان شد....

هر بار خواستمو تکرار میکردم و ازش خواهش میکردم,شاید برا خیلیا عجیب باشه چیزی رو از خدا خواستن ولی عجیب نیست ,من دعا میخوام تا شاید روزی استجاب باشه,شاید هر خواسته ای وقت مناسبی میخواد ..شاید الان زمانش نیست 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2738

چندماه اقدامی.

دختر خاله ی من تو سن ۴۵باردار شد

از ۲۰سالگی اقدام میکرد نمیشد ولی بالاخره خدا بهش گوش داد

دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

عریرم مشکلتون چیه؟؟

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

چیزیو زوری از خدا نگیر

بدون بچه باشی بهتره یا یه بچه ناقص بیاد تو دستت؟

این همه بچه بی گناه تو پرورشگاه هستن بخدا دلتون میاد تو این وضع بد کشور هی بچه بیارین؟خب برین یکی از این بچه ها بگیرین 

اگه خیلی پدر و مادرین و خواستار بچه هستین برین به پاشون محبت بریزین

درسته حق داری دلت میخواد بچه تو وجودت رشد کنه ولی وقتی خدا نخواسته سخت نگیر

حرف مردم هم واقعا بنداز دور

مردم مارو سطل زباله خودشون میکنن و عقده هاشون رو ما بالا میارن

هرکی دلتو شکونده صدبرابر بدتر دلش شکونده میشه

خیلی برات ناراحت شدم ولی یکم به حرفام فکر کن 

دایی و زندایی من ۱۲ سال بچه دار نشدن به زمین و اسمون چنگ زدن همجا دخیل بستن با زور از خدا یه پسر سالم و خوشگل گرفتن!!! اماااا بعد چن سال با هم به مشکل برخوردن از هم جدا شدن!!!الانم مادرش رفته شوهر کرده بچه اسیرررره!!!!خدا مصلحت ادما رو بهتر میدونه!!!دیگ حالا خوددانی!!

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2706