2733
2734

هیچ کدوم واجب نیست، اصلاً لوستر تو لیست جهیزیه شما چیکار میکنه؟؟؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

از لیستت مخلوط کن همزن برقی فلاکس لوستر ظروف دکوری رو فاکتور بگیر بقیش لازمه نتونستی بخر نتونستی هم یواش یواش میتونی بخری رفتی سر زندگی واجب نیست با أین قیمتها

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرض کن و خط اول رو به جز چرخ گوشت بخر.اونا کاربرد داره.آشپزخونتم باهاشون پُر میشه.بعدا خودت رفتی سر خونه ودزندگیت با پس اندازهات بده قرضت رو.ولی خدایی وسیله تزئینی و لوستر رو خودِ شوهرت بخره.دیگه پدرتون مسئول وسایل تیتیش مامانیای دختر و دومادشون که نیستن.

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2731

لوسترم مگه با دختره ؟؟؟

ویترین مه مد نیست پس دکوری لازم نیست 

ساعت دیواری بخر 

چرخ گوشت بستی داره من استفاده کردم 

زودپز جدیدم دارم یه حالیه میترسم استغاده کنم زودپز قدیمی خریدم 

ابمیوه گره مخلوط کنم  استفاده نکردم بی مصرف افتادن یه گوشه 

همزنم گاهی 

عزیزم این چیزای که نوشتی همش واجب نیس الان من هر چی بگی خریدم ولی همش تو انباریه تا قهوه ساز و اسنک ساز 

ولی گلدان و ساعت و ابمیوه گیری و وسایل تزیینی واجبه 

منم لوستر نداشتم بعدا خودم خریدم 

در اقیانوس قلبم تو تنها شناگری ❤🏊‍♂️

من زود پز نگرفتم چون واقعا اون موقع از غذای فوری بدم میومد ولی بعدا مامانم برام گرفت چون یه جاهایی وقت نداری...

توام میتوتی بعضی جیزا رو حتی بعد عروسی خرد خرد بگیرن برات بیارن 

مثلا زن داداش خودم موقع عروسیش باباش تازه ساختمان ساخته بود خیلی خیلی کم دادن بهش ولی بخدا ما اصلا کاریش تداشتیم درک میکردیم 

بعدا باباش خودش دلش سوخت کم کم براش ماکروفرو چای ساز و ...کم کم گرفت اورد

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2740

عزیزم اینایی که نوشتی آنقدرم واجب نیستند خودتو اذیت نکن . بعدا کم کم برید با شوهرتون بخرید. من خودم با اینکه وضع مالی همسرم خوبه و میگه هر چی میخای بریم برات بگیریم . با این حال بعضی چیزا رو ندارم چون لازم نمیشن الکی چرا خونه رو شلوغ کنم چیزایی که سالی یبارم لازم نمیشن

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا منکه خریدم استفاده میکنم؟گور پدر فامیل شوهر  بخدا پشیمونم خرج الکی کردم مستاجرم هستم

ما چهارتا دختر بودیم بابام یه بازنشسته با حقوق پائین بخدا کلی چیز از بهترین جنس برام خرید تا خرخره رفت زیر وام وقرض...

عروس اول بودم انقدر بیچشم ورو ها بازم دم دراوردن که نگوو زندگیمو داشتن از هم میپاشیدن دیوانه ها...

بعد یه سال عروس دومی فامیلشون بود وباباش پولدار

خوشحالم بودن😆 که طرف دماغشونو سوزوند وخسیس دراومد از اب با اونهمه دارایی ودو تا دختر بیشتر نداشت 

جنسای بنجل وکم ارزش داد خیلی از وسایلی که من داشتمو ندادن اصلا چنان خفه شدن که دیگه الان صداشونم درنمیاد چون میدونن چه جوابایی براشون دارم

هرچی بیستر فشار بیاری به خانوادت برای جهاز اخرش پررو تر میشن

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

خدا رو شکر که اصل کاری ها رو داری .اعتماد به نفس داشته باش قشنگ .بعضی وقتا خرج اضافی کردن بی کلاسیه .میری خونه طرف تا قابلمه هاو اتو هم میخواد بکنه تو چشمات اما کدوم عروس و دوماد خارجی همچین جهیزیه هایی میدن .اعصاب خودتو خراب نکن تو چیزای بی ارزش ایشالا جور میشه 

خوش بحال خودم که رسم جهیزیه نداریم    لوستر  و وسایل دکوری با عروسه !  واقعا & ...

کجایی هستی چه خوبه