2737
2739
عنوان

برنامه نویسی💥💥💥😍😍کسب درامد

2198 بازدید | 56 پست

بچه ها پیجمو راه انداختم

نمیدونم تا چه حد با برنامه نویسی آشنا هستید 

اما قطعا باید شنیده باشید که درآمد برنامه نویس ها چقد خوبه

قدم ب قدم می‌خوام تو پیج آموزش بدم

من دیدم تو نی نی سایت همه دنبال کسب درآمد هستن از نوع خونگی و در منزل 

حتما پیشنهاد میکنم بهتون دربارش تحقیق کنید 

من پیج رو امروز زدم 

بهتره از امروز دنبال کنید ک قدم ب قدم با من پیش برین

barnamenevisi20@

هم تلگرام هم اینستا

(قصدم تبلیغ پیجم نیس )

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
موفق باشی منم برنامه نویسم

جدا؟خانمی؟

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موفق باشی منم برنامه نویسم

😍ممنون همچنین شما هم موفق باشین😍♥️

اره چند نفری رو تو نی نی سایت میشناسم برنامه نویس هستن و خیلی هم حرفه ای

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
2728
2738
مهندس کامپیوتری؟ من معدلم ۱۶ اس چرا پیام نور قبول نشدم کامپیوتر؟

پیام نور که هر رشته ای بخوای میتونی بری ربطی ب معدل نداشته که

میتونستی علمی کاربردی هم بری

من ن میخواستم دبیرستان برم کامپیوتر همه گفتن مال بچه های ضعیفه(بزرگترین اشتباهم)نرفتم

تو دانشگاهم ریاضیات میخونم

اما ب کامپیوتر خیلی علاقه داشتم و دارم

جاوا و پایتون عزیزم چون بیگ دیتا کار میکردم یه مدت مجبوربودم برم سمت هدوپ و اسپارک الان اومدم تو مس ...

عالی موفق باشی

منم برنامه نویسم ولی حرفه‌ای نیستم

پیجمو داشته باش 

تا چ حد پیش رفتی؟

من کلاس برنامه نویسی رفتم  php اما متاسفانه به دردم نخورد خودمم نمی دونم چرا!جاهایی که می رفتم برای کار هم می گفتند باید بیای کارآموزی یا قبولم نمی کردند.هر چند خودم خیلی علاقه داشتم و حتی سایت هم زده بودم.شما نمی دونید چرا؟؟؟

جاوا و پایتون عزیزم چون بیگ دیتا کار میکردم یه مدت مجبوربودم برم سمت هدوپ و اسپارک الان اومدم تو مس ...

منممی خوام اندروید شروع کنم که با همون جاوا کد میزنن ولی به شدت از شکست میترسم به نظرت سخته یا اسون ؟

چقدر حقوقته؟ببخش میپرسم اما درامد برام مهمه

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
2706