2733
2734
خدا کنه قبول کنه خیلی سخته زندگی با این گرونی ها همه چیز گرون این کرونا لعنتی اومد ک انگار بدتر شده& ...

احتمال بالای ۹۰درصد تصویب میشه و تو ابان میدن

ولی این فقط شش ماهه

دونم اینکه فقط به پنج نفر از اعضای خانواده میدن مثلا اگر خانواده ای شش نفر باشه به پنج نفرشون میدن به اون نفر دیگه نمیدن

ما خودمون شمالییم بعد بزنج هاشمی شده کیلویی ۲۷تومن تو همین شمال:/

برنج نخوریم خخخ نان بخوریم  اگ همینجوری پیش برع یک روز نون تو اب خیس میخوریم میخوریم خدا بهمون رحم کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستای مهربون که همیشه دعاهاتون تسکین قلبم بوده

تو این لحظه شدیدا نیاز به دعاتون دارم دعا کنین طلبکارمون باهامون راه بیاد بتونم وامم رو بگیرم خواهش میکنم هرکی این پیام رو میخونه دعا کنه انشالله نتیجه دعا درحق دیگران رو تو زندگیتون ببینین.

یکی از طلبکارا با دعای شما رضایت داده فقط یکی که اصلیه مونده تا فردا مشخص میشه خواهش میکنم التماس میکنم دعام کنین وامم جوربشه طلبکارمون راضی بشه آبرومون نره...انشالله خدا نتیجه دعای خیرتون در حق یه نیاز به دعا رو بهتون نشون بده انشالله حاجت روا بشین

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
2738
تو ابان قراره بدن قراربود تو مهر بدن که دگتر روحانی فعلا زیر بار نرفته اگر دکتر روحانی قبول کنه ت ...

این دکتر گفتنت و تاکید بر دکتر بودن خیلی خوبه😂😂😂

تیکر یه سالگی گل پسرم❤
همه چیز گرون شده ولی یارانه همون چهل تومن خیلی سخته 

چهل تومن زیاد هس ک دوکیلو گوجه میشه خرید دیگ بسه 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
تو شهر ما که روغن نیست ، البته هست ها فروشنده ها قایم کردن تا گرون تر بفروشن

اره اره امروز شوهرم رفت روغن بگیره میگ یکی بود همه پریدن روم بخاطر روغن

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ب شوهر من از موقع کرونا فقط برجی یک و سیصد حقوق میدن به کسی میگم باور نمیکنه 

یعنی اگه بابام کمکمون نمیکرد محتاج نون شبمون میشدیم 

خدایا تو این روزا سر سفره هیشکی بی نون نباشه 

هیچ مردی شرمنده خونوادش نشه

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
2706