2737
2734
عنوان

مدرسه تیزهوشان(دوره متوسطه ی اول)

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 47 پست
یعنی مطالب خیلی سنگینه براتون؟ چند سالتونه شما عزیزم

من الان 15 ام 

مطالب فوق العاده سنگینه 

الان چتم با دوستای سمپادیم رو بفرستم خودتون می‌نشینید براشون گریه میکنید 

دیگه عصبی شدن از حجم درس ها و بلوغ 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
اخه دخترم خیلی استعداد خوبی داره میگم شاید کوتاهی باشه در حقش نمیدونم والا

اگه بچه پرتلاشیه بفرستش ولی من یاوم نمیره اصلا بهم خوش نگذشت تا وقتی وارد دانشگاه شدم

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سمپادی بودم دوره دوم قبول شدم اگه توانایشو داره بزارین دوره دوم قبول شه که فقط سه سال اخر بهش فش ...

ممنون عزیزم از راهنماییتون،،،،اره واقعا این توانایی رو درش میبینم میگم الان اگر این راهو براش باز نکنم شاید بعدا هم علاقه ای نداشته باشه یا در اثر همنشینی با دوستایی که اهل درس نیستن ایشونم دور بشه از این فضا 

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2731
اگه بچه پرتلاشیه بفرستش ولی من یاوم نمیره اصلا بهم خوش نگذشت تا وقتی وارد دانشگاه شدم

اخی عزیزم اخه درس حای خودش زندگی و تفریحم جای خودش ،شما چی خوندی ک تونستی قبول بشی

بچه ها بچه ای که ۵ساله باشه میتونه بجای پیش دبستانی جهشی سال اول روبخونه؟

پایه های اول هر مقطع رو نمیشه 

اول ابتدایی و اول راهنمایی نمیشه

به نظرم کلاس سوم بفرستش جهشی چون کلاس سوم از بقیه پایه ها راحت تره 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738
من الان 15 ام  مطالب فوق العاده سنگینه  الان چتم با دوستای سمپادیم رو بفرستم خودتون می‌ن ...

من خودم مدرسه نمونه میرفتم دوسال موندم اومدم بیرون ولی میگم دخترم الان منو داره ک میتونم از نظر روحی و درسی حمایتش کنم بزارم محیطش غنی باشه ب لحاظ اینکه میدونم استعدادش خوب هست،،،،

الان خیلی زوده...بزار دوره متوسطه دوم بره

میخوام از الان باشه که دوستاشم از الان درس خون و خاص باشن نمیدونم اشتباهه یا ن،،،و اینکه تا کوچیکتر هست من علاقه مندش کنم ب درس شاید نتیجه بهتری بده

مدرسه ی تیزهوشان یا نمونه بفرست به نظرم البته من نمیدونم جو اونجا چطوریه ولی خودم متوسطه اول قبول نشدم مدارس عادی جوشون واقعا افتضاحه مگر اینکه اونجا با چند نفر خوب دوست بشه البته من متوسطه دوم رفتم سمپاد اینطوری برای من بهتر بود تجربه بود ولی درکل جو مدارس عادی خوب نیست

اتفاقا بفرس بستگي به خود بچه داره هم من هم برادرم كلا در تيزهوشان ياهمون سمپاد درس خونديم  هر ...

ن فوق العاده اهل یاد گرفتن هست،،،مثلا من کلاس اول بود گذاشتمش کلاس زبان بعد ی مدت مربیشون گفت این بچه این لول براش کمه و گذاشتش با بچه های راهنمایی و دبیرستان جالب اینجاست ک باز هم همیشه بالاترین نمره رو دخترم میگرفت،،،یا کلاس موسیقی ک میره استادش میگه من هیچوقت این مطالبی رو برای دختر شما میگم برای بچه ها نگفتم،،،،،ی مدت من خودم دوباره رفتم دانشگاه و ی کم غافل شدم ازش ولی الان تصمیم دارم دوباره بزارمش تو محیطی ک ی کم غنیتر هستش از لحاظ اموزشی حالا اگر نتونست و سختش بود خب میارمش مدارس عادی ولی شانسشو باید امتحان کنم