2737
2734
عنوان

مدرسه تیزهوشان(دوره متوسطه ی اول)

943 بازدید | 47 پست

برای قبول شدن تو این مدارس چه کتابها و کلاس هایی را توصیه میکنید؟؟ کسانی که تجربه موفق داشتید لطفا راهنمایی کنید

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من رزرو 4 شدم

کتاب مهر و ماه تست هوش

SQ تست هوش 

چون الان فقط تست هوش شده آزمون تیز 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
بچه ات رو تیزهوشان نفرست  از من سمپادی بشنو

دقیقا 

من رزو 4 شدم نرفتم جون زن داییم که خودش معاون نمونه بود پافشاری کرد گفت نرو 

الان همه دوستای سمپادیم افسردگی گرفتن 🙁

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738
من رزرو 4 شدم کتاب مهر و ماه تست هوش SQ تست هوش  چون الان فقط تست هوش شده آزمون تیز

رزرو یعنی بلاخره پذیرفته شدید یا ن

اینکارو با بچه نکن میدونی چه فشاری به من وارد شد؟ 

اخه دخترم خیلی استعداد خوبی داره میگم شاید کوتاهی باشه در حقش نمیدونم والا

چرا میشه دلیلتونم بگید عزیزم

ی بچه روزی 4 تا امتحان داشته باشه خسته نمیشه به نظرت؟! 

از 12 سالگی زیست و فیزیک و شیمی داشته باشه خسته نمیشه؟! 

رزرو یعنی بلاخره پذیرفته شدید یا ن

بله گلم پذیرفته شدم

دقیقا  من رزو 4 شدم نرفتم جون زن داییم که خودش معاون نمونه بود پافشاری کرد گفت نرو  الان ...

یعنی مطالب خیلی سنگینه براتون؟ چند سالتونه شما عزیزم

من سمپادی بودم دوره دوم قبول شدم

اگه توانایشو داره بزارین دوره دوم قبول شه که فقط سه سال اخر بهش فشار میاد  و برای کنکورش خوبه

ولی قبولیش نسبت به دوره اول سخت تره و ظرفیتشم کمتره

ولی اگه کلا درسش خوبه و این توانایی رو میبینید که از الان به بچتون فشار درسی بیاد بفرستینش

اتفاقا بفرس بستگي به خود بچه داره هم من هم برادرم كلا در تيزهوشان ياهمون سمپاد درس خونديم 

هر دو خيلي راضي بوديم عالي بود چه افسردگي 

البته ما هردو بچه درسخون بوديم من كه فارغ التحصيل شدم چندساله ولي برادرم نهمه فعلا

الانم كه اموزش مجازي فكركنم فقط مدارس سمپاد دارن جدي درس ميخونن چون من از اولياي بچه هاي مدارس ديگه ميشنوم كه كلا در حال پيچوندنن ولي اينا واقعا مثل هرسال دارن درس ميخونن معلمهاشونم خيلي فعالن كلا بنظرمن خيلي مدرسه خوبيه بشرط اينكه بچه كشش داشته باشه اگه يكم ضعيف باشه عذاب براش

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺
2706