2737
2734
عنوان

میشه دست ازسرمعلمابردارید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 89 پست
بنده هم با ارشد کارمند یک ارگان نیمه دولتی هستم شیفت شب و ...دارم روزای تعطیل هم میرم ۳ماه تابست ...

من نمیگم خون شوهرم رنگینه نمیگم بقیه قشرابیکارن فقط معلما زحمت میکشن میگم این حرف بیخودیه ک میگید معلما هیچ کاری نمیکنن پول مفت میگیرن

الان طرف ۴ ساعت نمیتونه بابچه خودش کلنجاربره معلما هرروز چ اونموقع ک حضوری بود چ الان ک انلاینه وبدتره باهزار جور شخصیت سروکله میزنن باهزارجوراولیای حساس

توروجدت لایکم نکن مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما نگران نیاز جامعه نباش این جمله شما خیلی خنده داره ک دنبال مهارت و تخصص نمیرین میترسین ک جامعه خ ...

عزیزم اول اطلاعات ببر بالا بعد مسخره کن.

همسر من مهندس مکانیکه تو کارخونه خوب کارش داره مهندس برق هم دارن که کار خودش داره

ولی کی کار کنه کی پای دستگاه بایسته

کی ۱۲ساعت شیفت شب بایسته تا کارخونه تعطیل نشه لابد مهندس بره کارگری کنه و خقوق کارگر بگیره😏😏😏😏

هر شعلی هم کارگر میخواد هم مهندس هم دکتر میخواد هم ابدارچی مشکل از مملکته که اون حقوفش بالاس ولی که زحمت دست میکشه پایین 

من نمیگم به دکتر و معلم و نهندس پول ندن اونا هم زحمت کشیدن و درس خوندن میگم به کارگرم اندازه زحمتش خقوق بدن 

اخه ۱۲ساعت پای دستگاه ایستادن اونم شیفت شب باید ۲و ۲۰۰حقوق بگیره😐😐😐

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
شما نگران نیاز جامعه نباش این جمله شما خیلی خنده داره ک دنبال مهارت و تخصص نمیرین میترسین ک جامعه خ ...

درصمن من خودمم لیسانس دارم ۷ساله گرفتم ولی واقعا شعلمون اشباعه مگه یه استان چندتا معلم میخواد هزارتا ثبت نام میکنن ۱نفر نیرو میخوان 

ولی من برای خودم درس خوندم که مهااارت داشته باشم وگرنه کار با مهارت من جایی نیس

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2731
من نمیگم خون شوهرم رنگینه نمیگم بقیه قشرابیکارن فقط معلما زحمت میکشن میگم این حرف بیخودیه ک میگید مع ...

بله هر شغلی سختی خودشو داره

هیچ شغلی هم به اندازه ی زحمتش پول نمیگیره

عزیزم قبول کن که شغل همسرت و حقوقش خوبه .منی که با ۱۴ سال سابقه کار و حقوق ۴/۵ که تمام سال رو کار میکنم و حتی تعطیلات عید هم ۶ روز شامل حالم میشه باید ناراحت باشم .موقع انتخاب رشته کسی نبود راهنماییم کنه والا شغل معلمی بهتر و راحتتره.

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم

حالا دیگه همه شغل خودشون و شوهراشون و فامیلاشون با معلم ها مقایسه میکنن 

اصلا چه ربطی داره ؟حالا هرمشکلی دارین چرا با این شغل مقایسه میکنین؟اگر انقدر شرایط معلم ها خوبه از نظر شما، چرا خودتون معلم نشدین؟

2738
من کلا دوتا کامنت گذاشتم  شما بفرمایین کجای حرفم بی ادبی بود؟حرف حق تلخه این همه به ما حمله ک ...

من نه معلمم نه برام مهمه 

فقط ادبیاتت خیلی تند تر از خود استارتره

بذار حداقل درست تموم بشه رسما معلم بشی دختر خوب

مردم ایران حسودن چشم ندارن هم دیگرو ببینن بخاطر همین ک جهان سومین و هیچ پیشرفتی ندارن

الان مخارج بالاس حقوق هیچ کس پاسخگو نیس جز اونایی ک نمایندن و ...

بجای اینکه تا ی معلم از حقوقش میناله بیاین بگین تو ناشکری میکنی و تو حقوقت خوبه، شمام دنبال حق و حقوقتون باشید 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706