2733
2734
عنوان

کسی جواب گرفتع؟

121 بازدید | 16 پست

سلام بچخ ها کسی ختم مجربی یا نمازی خونده برای اینکه ازدواج کنه خاستگار خوبی براش بیاد جوابم گرفته باشه؟توروخدا بهم بگین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همه راه هارو انجام دادم قيافه خوبي دارم سالمم درس خوندم ولي نميدونم چرا راهم بسته س😔پيدا كر ...

😐😐

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2731
من همه راه هارو انجام دادم قيافه خوبي دارم سالمم درس خوندم ولي نميدونم چرا راهم بسته س😔پيدا كر ...

باید شانس داشته باشی همین 😃

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊

یکی اینو گذاشته بود

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2738

خچله زیارت عاشورا حق شناس سرچ کن بگون مطمن باش حاجت میگیری ...من اصلا خاستگار نداشتم ..یدون خاستگار تو روز 15چله برام اومد ولی جاهلی کردم زود باهاش ازدواج کردم و پشیمون شدم الان میخام طلاق بگیر..حاجت میده ولی خاستگارتو خوب بسنج ک خدای نکرده پشیمون نشی

خچله زیارت عاشورا حق شناس سرچ کن بگون مطمن باش حاجت میگیری ...من اصلا خاستگار نداشتم ..یدون خاستگار ...

خدا كنه هر كي ميخواد ازدواج كنه خوشبخت بشه وگرنه همون دختر بموني بهتره😔

خدا كنه هر كي ميخواد ازدواج كنه خوشبخت بشه وگرنه همون دختر بموني بهتره😔

اره عزییزم یعنی سال زندگی باهش کردم معادل 10سال پیر شدم یسال در گیر دادگاهم حاض  نیست طلاقم بده نه ااینکه بخادم فقط میخخاد اذیت کنه 100سال پیر شدم 28سالمه

2706