2733
2734

سلام من سقط  تو ۵هفته به خاطر بارداری پوچ داشتم.خودش دفع شد ولی یکم بقایا داشتم که قرص زیر زبانی گذاشتم اما حالا یه کوچولو دیگه مونده ولی ننوشته چند سانت که دکتر گفت کورتاژ.

به نظرتون هزینش چقدر میشه؟

واینکه باید بستری بشم؟

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بستری شدم بیمارستان خصوصی حدوددومیلیون شد

وااای جدی؟

من فک کردم نهایتا تا ۱ تومن☹چون اخه سقط ک کردم فقط یه کوچولو بقایا مونده 

2731
وااای جدی؟ من فک کردم نهایتا تا ۱ تومن☹چون اخه سقط ک کردم فقط یه کوچولو بقایا مونده 

دولتی برو هزینه ای نداره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
چند وقت از سقطت میگذره؟

من از ۲۱مهر دیگه لکه بینیم شروع شد و چند روز بعدشم خونریزی شدید.

الان من مشکلم اینه که اخرین باری که سونو دادم تاریخ۳۰ مهر بود که گفت یه کوچولو بقایا دارم.بعدش من اون هفته دوباره خونریزی خیلیییی سبک داشتم به مدت ۵روز که اصلا نوار بهداشتیم نمیزاشتم .من نمیدونم بخاطره ۲تا کیستی که جدیدا دراوردم پریودم اینجوری بود یا چون بقایا دارم هنوز

خدا کنه دفع شده باشه☹☹☹

عزیزم جواب من رو ندادی من نظرم رو میگم

تا دوتا پریود وقت داری که بقایا رو دفع کنی. کورتاژ مشکلی نداره ولی به هر حال یه روش تهاجمی محسوب میشه. من بقایای ۳ سانتی داشتم دکتر به من قرص ال دی داد طبق دستور ۲۱ روز خوردم و قطع کردم هفته بعدش با شدت بیشتری پریود شدم و بخشی از بقایا دفع شد. یه سونو دادم بازم مونده بود که اونم دفع شد ورزش مایعات گرم روغن گوسفندی بارهنگ و زعفرون رو صبح ناشتا با یه لیوان اب میزاشتم ۱۵ دقیقه با شعله کم میجوشید یکم از حرارت میفتادایستاده سر میکشیدم. تا پریود دوم اونم دفع شد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
باشه همون کاری رو واست میکنن ک واسه یه جنین انجام میدن فرقی نداره

وای چقدر بد.من چند روز پیش پریود شدم به مدت ۵ روز ولی خیییلی سبک طوری ک فقط دستمال کاغذی میزاشتم.به نظرت ممکنه توی همون دفع شده باشه؟اصلا چرا اونقدر کم بود یعنی به خاطر بقایا بود؟یا کیستم؟

وای چقدر بد.من چند روز پیش پریود شدم به مدت ۵ روز ولی خیییلی سبک طوری ک فقط دستمال کاغذی میزاشتم.به ...

اره ممکنه

عزیزم جواب من رو ندادی من نظرم رو میگم تا دوتا پریود وقت داری که بقایا رو دفع کنی. کورتاژ مشکلی ندا ...

عزیزم دکترم فقط تو این بیمارستان خصوصی کار میکنه.

اخه دکترم گفت نباید دیگه صبر کنی چون تو رحمت میمونه و خطرناکه

من اصلا طناب نزدم ولی پیاده روی کردم زیاد

الان صبح گفت بیا بیمارستان واسه کورتاژ.