2733
2734
عنوان

خدا دوسم نداره

144 بازدید | 21 پست

باردارشدم با کیست ده سانتی و بعد از هزار تا مشکل ک خودم احساس میکنم زنده موندنم عجیبه ۱سال پیش ب قدری اذیت شدم تو زندگیم ک حد نداره‌..ک چند بار خودکشی کردم ب خاطر خیانت شوهرم ‌‌‌‌..قبل از خیانتم ب شدت کتکم میزد.گذشت منم ب خدا گفتم خدایا معامله من با تو خودت جوابشونو بده 

اما اون زن ها همش تفریح گردش ک خراب بودن الان من گلو درد دارم فک کنم کروناس 

هیچوقت نگو خدا دوستم نداره

شوهرتو خودت انتخاب کردی خدا چکار کنه؟

یا این ویروسه میگن رعایت کنید حالا مریضم شده باشی اتفاقه دیگه زود خوب میشی

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچوقت نگو خدا دوستم نداره شوهرتو خودت انتخاب کردی خدا چکار کنه؟ یا این ویروسه میگن رعایت کنید حال ...

انقد بدبختی کشیدم این دو سال ک حتی نمیتونم بشون فکر کنم حداقل الان ک باردار شدم نمی‌داد 

خدا فقط بنده هاشو امتحان میکنه

کسیو نداری ولی خودتو ک داری...

تو اگر اراده کنی میتونی جدا شی از کسی ک بهت خیانت میکنه و برات ارزش قائل نیست

میتونی رو پاهات وایسی میتونی خودت قدم برداری برای اینده

من خانواده خوبی دارم زندگی خوبی دارم ولی هیچوقت نشستم نگاه کنم ببینم بقیه چکار میکنن برام خودم به محض تموم شدن درسم مستقل شدم با اینکه احتیاج نداشتم

ادمی به امید و تلاش زندس

از تو حرکت از خدا برکت

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
خدا فقط بنده هاشو امتحان میکنه کسیو نداری ولی خودتو ک داری... تو اگر اراده کنی میتونی جدا شی از کس ...

جدا شم کجا برم بابای نامردم گفت اگ طلاق گرفتی مث سگ میبندمت تو اتاق اصلا پشتم نبود داداشم تو ی ماه ک اونجا بودم کتکم زدم کجارا دارم برم

2740

سلام، من که جای شما نبودم بخوام نظر بدم، ولی ناامیدی از شیطان هست. 

من یتوکل علی الله فهو حسبه. 

هر کس بر خدا توکل کنه خدا کفایتش می کنه. 

یادتون هست بچه بودیم دست مامانهامون رو می گرفتیم و لی لی کنان از خیابون رد میشدیم نمی ترسیدیم ماشین بهمون بزنه، چون مطمئن بودیم مامانمون مراقبمون هست. 

یک بزرگی می گفت، کاش به همین اندازه که بچه در رد شدن از  خیابون به مامانش مطمئن بود، ما به خدا اطمینان داشتیم. همه کارهامون ردیف می شد. 

توکل به خدا یعنی اعتماد به خدا

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 
سلام، من که جای شما نبودم بخوام نظر بدم، ولی ناامیدی از شیطان هست.  من یتوکل علی الله فهو حسبه ...

خسته شدم از خدا چرا فقط من ..بخدا بریدم دیگه تا حالا روز خوش ندیدم ..عدالت شو ندیدم 

اصلا کرونا داشته باشی، ترس برادر مرگ هست. 

ختمی و اسطوخودوس دم کن و چند تا لیوان بخور، استراحت کن و غذاهای خیلی چرب و سنگین نخور تا انرژی بدنت صرف مبارزه با بیماری بشه نه صرف هضم غذا. 

سوپ کم گوشت و پر از سبزی گشنیز. 

مطمئن باش خوب میشی، آب با نمک و سرکه طبیعی قاطی کن و چند بار غرغره کن، آب ولرم باشه، بخور بده. 

به هر کس این طبابت رو کردم خوب شده

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 

میدونی چیه؟! خیلی مسخره است تو زندگی دنیا دنبال عدالت بگردی

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

شاید خوب نماز نمیخونی

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706