2733
2739

بچه ها من واقعا اعتقادی ب اینا ندارم چون فکر میکنم دعانویس اگه میتونس کاری کنه یکار میکرد خودش پولدار شه نخواد ده تومن بیس تومن از منو شما بگیره اما بعضیارم میبینم زندگیشون با دعا به چه جاها ک نرسیده بنظرتون واقعیه یا ن؟

من اعتقاد دارم ،دعا نویس ده بیست نمیگیره میلیونی میگیره ک نباید بگیره و چون میگیره واسش برکت نداره دعا نویس واقعی هدیه میگیره ن پول،و اینکه دعاش واسه خودش بی اثره،نریزید سرم اعتقادمه،من بعد ۳.۵ سال انتظار ی دعا گرفتم گفت ۹ ماه بنداز گردنت و کارای دیگه بکن من سر ماه ۹ باردار شدم بدون دارو،البته دو ماه قبلش دارو خورده بودم، آدرسش رو نمیتونم بدم ولی از تهران تا همدان ب خاطرش رفتم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دریا_کریم
تعداد پست: 25

بله جادو و دعا وجود داره و تو قرانم نوشته شده.... و تو قران گفته اگه فهمیدید دعا و جادو براتون گرفته شده و باطل نکنید شما گناه کردید. همه چی از زمان حضرت سلیمان  حضرت داوود شروع شد حتما فیلم ملک سلیمان رو ببین. خودمم زندگیم داغون شد... دعا گیرا واسه خودشون اجازه ندارن بگیرن همونطور ک فال گیرا برای خودشون انرژی ندارن

واقعیته به اعتقاد داشتن ما ربطی نداره، اعتقاد هم نداشته باشی میتونن طلسم و جادوت کنن فقط تاثیرش کمتر میشه، وان یکاد و ایه الکرسی و چهار قل باطل السحر هستن زیاد بخونید، چشم و نظر رو هم از بین میبره

مامانِ لیانا
2706