2733
2739
عنوان

اگه ...

61 بازدید | 12 پست

به یه چیزی علاقه داشتید اما استعدادشو نداشنید...چیکار میکردید؟

بیخیال میشدید یا تلاشتون رو بیشتر میکردید؟!

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه چیزایی استعداد و توانایی میخواد یه چیزایی پشتکار 

مثلا اگر صدات بده هرچقدرم علاقه باشه نباید بری دنبال خوانندگی ولی مثلا یه هنری مثل نقاشی بنظر من میشه با تلاش خیلی یاد گرفت شاید اسطوره نشی توش ولی میشه خوب شد 

بستگی به اون فعالیت داره 

یه چیزایی استعداد و توانایی میخواد یه چیزایی پشتکار  مثلا اگر صدات بده هرچقدرم علاقه باشه نبای ...

صداروهم میشه تو خوانندگی یکی جنس صدا مهمه یکی تکنیک تکنیک که با تلاش بع دست میاد وجنس صداروهم کاری میکنن به اسم مهندسی صدا مثل دوبلورو بالاخره یه چیزی از حنجرت میکشن بیرون

2738
خیلی بده اینطوری نمیدونم چیکار کنم حتی اگه تلاشم کنم نتیجه باب میلم نباشه که دیگه دیوونه میشم

منم اینطورم میخوام برم کاشت ناخن یاد بگیرم چون میدونم استعداد زیاد ندارم میترسم برم خرابکاری کنم اصلا نمیتونم با این کنار بیام ک نشه ترجیح میدم نکنم تا اعصابم اروم باشه 

صداروهم میشه تو خوانندگی یکی جنس صدا مهمه یکی تکنیک تکنیک که با تلاش بع دست میاد وجنس صداروهم کاری م ...

خب اون دیگه فکر نکنم اسمش بشه خواننده میشه از همونایی که وقتی اهنگشون پخش میشه میزنیم اون یکی کانال خخخخ

خب اون دیگه فکر نکنم اسمش بشه خواننده میشه از همونایی که وقتی اهنگشون پخش میشه میزنیم اون یکی کانال ...

جنیفر لوپزم مررررربی صدا داره

من اصن نمیدونستم چنین شغلیم وجود داره