2733
2734
عنوان

ماشین لباس شویی الجی خریدم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 23380 بازدید | 95 پست
من مدیا گرفتم...چرا ال جی خوبه ک

اخه مونتاژ چینه البته زنگ زدیم باهاش بحث کرد شوهرم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چندین ساله مونتاژ چینه. اصل کره واسه 10-15سال پیش بود.مخصوصا از سال پیش که کلا نمایندگی هاش رفتن... ...

گلم ینی خوبه؟اخه خودش گفت که اگه پولتونو میخایین بدم بهتون ولی اگه ما پولو بگیریم دیگ نمیتونیم بخریم اخه خریدم۲۲دو روز بعد شد۲۷ ینی خوبه؟مامانم ایناهم پیششون خریده بودن و راضین الان ۸ساله دارن

خیلی از جنسا مونتاژ چینن 

ینی میمونه برام؟نمیخام به این زودیا خراب شع حداقل تا۱۰سال برام بمونه یا بیشتر

2738

سامسونگ ایرانیه یا خارجی؟ 

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
برو ب مغازه دار بگو خب مگه پولتو ازسرراه اوردی  چرا اخه تحقیق نمیکنی انقددددر زیاده تقلبی همین ...

عزیزم پست بالا ترمو بخون زنگ زد شوهرم بحث کرد باهاش....ببین چی گفت بهم 

ما الجی داریم چند ساله خیلی خوبه نگران نباش الان همه شون مونتاژ چین هستن چند کیلویی خریدی ٢٢ تومن?

۹کیلیویی در بزرگ بخار شور تسمه دار الان شده ۲۷ گفتع بیا پولتو بدم اگه پولمو بگیرم با این اوضاع که گرون تر شده نمیتونم بخرم

2706