2733
2734
عنوان

حاجت دارها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 44 پست
100 تا به نیت ازدواج خودم و دوستام @سینوس   @gh73   @dokhi75   @"پولدار" ...

ممنونم عزیزدل من ان شاءالله به حاجتت دلت برسی اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۲۰۰تابه نیت سلامتی امام زمان وسلامتی همه مریض ها وبرادرم ،شادی روح پدرو مادرم ،براورده شدن حاجات همه ...

ممنونم مهربونم 😍 😍 😍 😍 انشاءالله حاجت روا بشی 😍 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2740
100 تا به نیت حاجت دل @پفسه   @اعتصامی   @مامانبزرگپانیذ   @مائده6525221 & ...

منم 200تابه نیت حاجت روایی همه وهمه وهمه که آقاامام جواددست همه مون روبگیره وازخاک بلندمون کنه.....مخصوصا استارتر عزیز وآناعشق عزیز

@سینوس    

@گلزعفرونی    

@اعتصامی    

@رافائیلللللللللللللل    

@فرانک20   ودیگردوستان دیگه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
منم 200تابه نیت حاجت روایی همه وهمه وهمه که آقاامام جواددست همه مون روبگیره وازخاک بلندمون کنه.....م ...

قبول باشه گلم 🌷 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
منم 200تابه نیت حاجت روایی همه وهمه وهمه که آقاامام جواددست همه مون روبگیره وازخاک بلندمون کنه.....م ...

سلام آبجی جون عصرت بخیر خوبی عزیزم 

فدای مهربونیت 🙏😍😍🌹❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ممنون عزیزدل فداتون بشم❤❤❤ان شالله به زودی زود به حاجت دلتون برسید الهی آمینآمین

منم 200تا میفرستم

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
100 تا به نیت حاجت دل @nazpari95   @hellosummer     @بیعت     @rah ...

خیلی خیلی ازت ممنونم عزیزدلم الهی ک خیر ببینی⚘⚘

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم ❤

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
100 تا به نیت حاجت دل @پفسه   @اعتصامی   @مامانبزرگپانیذ   @مائده6525221 & ...

لطف کردی عزیزم   

منم ۱۰۰ تا میفرستم به نیت حاجت روایی شما و استارتر و همه کسانی که شرکت میکنند و خودم و عزیزانم ، التماس دعا

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2706