2737
2734
عنوان

حاجت دارها بیاین

263 بازدید | 44 پست

سلام دوستان🌹،

ختم (یا جواد الائمه ادرکنی) 

به نیت سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) و سلامتی و حاجت روا شدن همه شیعیان و حاجت روا شدن نی نی سایتیها 

دوستان نیت کنید و شرکت کنید ، برای هم دیگه دعا کنیم، ان‌شاءالله همه حاجت روا بشن

التماس دعا، یا جواد الائمه ادرکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

14

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️

ببخشید استارتر 

بجیا میشه براتاپیک آخرم گزارش بزنید

صلوات میفرستم براتون مرسی

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2738

١٤تا

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
۷۲تاب نیت حاجت روایی خودم و دوستانم @آناعشق   و @sar_be_hava   ‍ و @hamishegikhosh ...

ممنونم مهربونم 😍 

100 تا به نیت مادر شدن @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706