2733
2739
عنوان

اگه وقتشو دارین

54 بازدید | 12 پست

اگه وقتشو دارین به یه ادمی که از بچگی خیلی سختی کشیده خیلی دعا کرده ولی اون اتفاق خوبایی که میخواسته براش نیوفتاده خیلی ناامیده خیلی اگه بخواین ارومش کنین چی بهش میگین ممنون میشم جواب بدین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

باید رها کنه به موقش اتفاق میفته

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

بهش میگم ب خدا اعتقاد داری؟

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم دعا کافی نیست 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2731
بهش میگم ب خدا اعتقاد داری؟

اگه بگم اینقدرر اذیت شدم.حس میکنم.خدا رهام.کرده چی

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

برات دعا میکنم😍💞

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
میگم دعا کافی نیست 

پس باید چیکار کرد 

باید رها کنه به موقش اتفاق میفته

اگه بریده باشه خسته شده باشه وحشت از زندگی داشته باشه چی

2738

میگم بخند تا دنیا به روت بخنده حتی کائناتم از آدمای زر زرو و نق نقو فرارین یه نفس عمیق بکش به خودت بگو من عالیم من خوشبختم و خوشبخت تر خواهم شد بذار انرژیهای خوبو جذب کنی هیشکی تا حالا با افسردگی به جایی نرسیده

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
برات دعا میکنم😍💞

❤❤❤❤❤❤

پس باید چیکار کرد 

باید خودش وارد عمل بشه در همون حدی که ازش بر میاد 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
میگم بخند تا دنیا به روت بخنده حتی کائناتم از آدمای زر زرو و نق نقو فرارین یه نفس عمیق بکش به خودت ب ...

اینقدر گفتم.ونشده اینقدرر گفتمم