2737
2739

امام زمانم میگن بنویس حاجتت براورده میشه من انقد نیمگم ک زندگیم خوب نیس همه مشکل دارن اقا امام زمانم 

دلم هنوز ک هنوزه عزادار است دلم پر است من عاشق شدم عشق اشتباه اشتباه با انقدر ضربه ک ب من زد بازم هنو انگار دوستش دارم امام زمانم من تنها دختری نیستم ک حاجت دارم و انقدر بزرگ نشدم ک ترشیده باشم 

دلم هنو لباس سیاه در تن کرده و خیلی های دیگه 

من انقد خوب نیستم که بخام حاتمو براورده کنی انقدر هم بد نیستم ک نخای حاجتمو براورده نکنی امام زمانم راضی هستی مسلمانت هنوز قلبش غمگین باشد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم کلا خدا ائمه پیامبران همشون پیرو سادی خوشی سالمن 

اصن غمگین بودن مکروهه بس کنید این گریه ها رو 

برای اقا شادی کنید حالتون خوب باشه 

بزارید ادمای زیادی جذب بشن 

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2728

توروخدااااا برای منم دعا کنین الان حاملم بدترین ضربه روحی و خوردم دیدم که بابام با زنداییم رفیقه مادرم فهمید بابام سه روزه خونه نیومده توروخدا دعوامون کنین

توروخدااااا برای منم دعا کنین الان حاملم بدترین ضربه روحی و خوردم دیدم که بابام با زنداییم رفیقه ماد ...

الان داییت چی؟؟ فهمیده؟؟

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738
الان داییت چی؟؟ فهمیده؟؟

نمی‌دونم چند وقت پیش شماره زنداییمو تو گوشیش دیدیم پیاماشون تو تل بعدش مادرم خیلی ناراحت شد اونم قول داد تمومش کنه تا ماهم چیزی نگین ب بقیه تا چندروز پیش مامانم دوباره دیده ب هم پیام میدن باهم دعواشون شد بابامم گوشیشو شکسته و از خونه رفته حالا زنداییمم خیلی زرنگه میگه شما می‌خوایم زندگی منو خراب کنین ماهم با گوشی شکسته مدرکی نداریم بابامم چندروزه پیداش نیست اصلا ی وضعی

نمی‌دونم چند وقت پیش شماره زنداییمو تو گوشیش دیدیم پیاماشون تو تل بعدش مادرم خیلی ناراحت شد اونم قول ...

اگه شماره خودشه زنداییت 

بگید باشه اگه راس میگی پرینت گوشیتو دربیار

نمی‌دونم چند وقت پیش شماره زنداییمو تو گوشیش دیدیم پیاماشون تو تل بعدش مادرم خیلی ناراحت شد اونم قول ...

گوشی بابات حتی اگه شکسته باشه تا تلگرام دلت اکانت نشده میشه رفت تو تلگرام

خب زنداییم دلت اکانت کرده چجوری بگم اونه؟

قشنگ معلوم میشه به شما ها پیام داده بود؟؟