2737
2739
عنوان

اگه کسی با شما قهر کنه شما چکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 23 پست

بستگی داره طرفم کی باشه یه دوست یا فامیل مزخرف باشه نه اصلا اشتی نمیکنم حتی ممکنه اون پیشقدم بشه برا اشتی کم محلی میکنم

ولی خانواده فرق میکنه خیلی دیر قهر میکنم خیلی زودم اشتی

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بستگی داره طرفم کی باشه یه دوست یا فامیل مزخرف باشه نه اصلا اشتی نمیکنم حتی ممکنه اون پیشقدم بشه برا ...

دقیقا مثل من یکی ازفامیلا دو سال پیش تو یه جمعی بودیم با من سرسنگین بود بعد چند وقت دیدمش اصلا محلش ندادم الان دوساله هرجامنا میبینه میچسبه بهم وهی میخواد حرف بزنه منم بلند میشم میرم اون طرف  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

مثلا من با جاریم قهرم برم اشتی.معلومه سرچی قهریم.گفته اگه برم بهش بگم غلط کردم منو ببخش شرمندم اشتی میکنه باهام.سر اینم قهریم خیلی حسوده دوست داره نابودم کنه

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
تاپیک حذف رو اگه دارید لینک بدید لطفا ممنون

گزارش بزنید😐😐😐😐

تا حالا ندیده بوم کسی درخواست بده برا حذف کردن تاپیک بقیه اونم با خواهش🤔🤔🤔🤔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5233767/وسایل-شروع-زندگی?postId=160008599

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5233767/وسایل-شروع-زندگی?postId=160008599

2740

اگر خودم مقصر باشم تمام تلاشمو میکنم ک دلشو بدست بیارم چون دوس ندارم کسی ذره ای ازم ناراحتی داشته باشه

ولی اگر طرف مقابلم بی دلیل باهام قهر باشه اهمیت نمیدم مثل روزای قبل از قهرش، احترام بهش رو حفظ میکنم،بقول استاد شجاعی مهم برای من خداس و خانواده آسمانیم.زمانی بدبختم ک خدا ازم روی برگردونه و قهر کنه

.