2737
2739
عنوان

وسایل شروع زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 25 پست
مثلا خیلی ها بخوان یه زندگی با وسایل نو و معمولی بگیرین باید چند سال صبر کنن 

سخت شده شرایط اقتصادی...چی بگم بستگی به شرایط مالی هر کس داره...

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.

من خودم عاشق ساده زندگی کردنم و واقعا دلم مراسم نمیخواد ترجیحم اینه یه لباس ساده خودم بدوزم چند تا عکس یادگاری بگیرم ..از لحاظ وسایلم من خیلی رعایت کردم بجای 24 دست چینی دو دست گرفتم بجای 4 دست قابلمه یه دست خریدم و خیلی چیزای دیگه ک رعایت کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ها بخوان یه زندگی با وسایل نو و معمولی بگیرین باید چند سال صبر کنن تازه اگه بتونن

میدونم عزیزم شروع کردن زندگی واقعا تو ایران بدون کمک بزرگترها خیلی سخته خیلی ..

اگه میتونید بسازید با همچین شرایطی خیلی خوبه بعدا با کمک هم همه چیزو نو میکنید ..

من دوست دارم اون وسیله رو نداشته باشم تا اینکه قدیمی باشه یا کسی دیگه ازش استفاده کرده باشه .انقد صبر میکنم تا بخرمش 

2728

من تک فرزندم و خانوادم وضعیت مالی عالی دارن اما بنده تمام جهازمو خودم خریدم البته دروغ نگم جز فرشام که اونم مامانم از قبل خریده بود برام مهم نبود که بقیه میخوان چقدر بیارن یا رسم چیه ...الان برگردم عقب نصف چیزایی هم که خریدم نمیخرم راستش

من به شدت به ساده شروع شدن زندگی معتقدم و از اونطرفم خیلی مخالف جهاز دادن خانواده عروس و خرج عروسی دادن خانواده داماد هستم...اگر عروس و داماد دادن بسم الله وگرنه چه لزومی داره ...اصلا درک نمیکنم اینکه خرج صفر تاصد زندگی رو یکی بده چه لذتی داره 

خلاصه من موافق نگرفتن عروسی هستم در شرایط الان

من خودم شاغل بودم درامد داشتم درامد همسرم خوب بود 

ولی خیلی ساده شروع کردیم بدون تجملات 

بعضی وسایل بعد عروسی فهمیدم‌نیاز دارم خریدم

پول هزینه ها خونه خوب  ومحل خوب خریدیم که خداروشکر خیلی راضیم 

2738
میدونم عزیزم شروع کردن زندگی واقعا تو ایران بدون کمک بزرگترها خیلی سخته خیلی .. اگه میتونید بسازید ...

خب مثلا من محروم وسایل دست دوم خریدم 

یخچال و تلویزیون قدیمی و مخلوط کن سه کاره و آبمیو‌گیری با هم شد ۲ تومن ولی اگه میخواستم فقط ال ای دی بخرم میشد ۲ تومن یخچال ساده نو میشد حداقل ۳ تا ۴ تومن

خب مثلا من محروم وسایل دست دوم خریدم  یخچال و تلویزیون قدیمی و مخلوط کن سه کاره و آبمیو‌گیری ب ...

میدونم عزیزم به مبارکی استفاده کنی منم همینو گفتم .اگه شما میتونی استفاده کنی و واست مهم نباشه که دست دومن چه اشکالی داره خیلی هم خوبه .