2737
2734
عنوان

می شناسید کسی رو که....... داشته باشهههههه😮😮😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 116 پست
نه شما الان احتمالا یه چیز دیگه رو قاطی کردی با مهره مار مهره مار اسمش روشه تو ذات ادما نیست ک برا ...

بله

شاید درست باشه

من کامل نمیدونستم راجبش

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ارثی نیست که، داداشم و خواهرم شنیدم دارن و واقعا هم کارشون خوب راه میوفته و نونشون تو روغنه اما خب من از یکی که موکل داشت و قبلا مهره مار همراش بوده شنیدم که باعث عصبانیت و اختلال میشه به مرور زمان و خیلی خیلی گناه داره

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی ی مار نر و ماده ب هم نزدیک میشن مهره  دقیقا پشت گردن مار نر هستش  من خودم دیدم جای بو ...

وقتی به هم نزدیک میشن

مهره چی میشه؟   بیرون میاد؟ 😐

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2728
ارثی نیست که، داداشم و خواهرم شنیدم دارن و واقعا هم کارشون خوب راه میوفته و نونشون تو روغنه اما خب م ...

عزیزم حتما خودشون تهیه کردن اینکه بگن کسی از خودش مهره مار داره خیلی مسخره خانومی بالا کاملا توضیحشو گڋاشته بخونش

2738
از کجا بفهمیم مهره ی مار داریم یا نداریم؟؟؟

😂😂😂

عزیزدلم مهره مارو که یا باید بخری یا کسی بهت بده 

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
وقتی به هم نزدیک میشن مهره چی میشه؟   بیرون میاد؟ 😐

بعد از جفت گیری نر و ماده این مهره از سرشون جدا میشه و اگر هر دو رو با هم داشته باشی باعث کلی اتفاق جذاب میشه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

میگن وقتی مار جفت گیری میکنه یه مهره ای داره باید حین جفت گیری یه پارچه ای چیزی بندازی مارا میترسن فرار میکنن بعد مهره  باقی میمونه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
بعد از جفت گیری نر و ماده این مهره از سرشون جدا میشه و اگر هر دو رو با هم داشته باشی باعث کلی اتفاق ...

اها خوندم

بار مغناتیسیشون  نا همنامه  به هم میچسبن😐😐😆😆

وقتی به هم نزدیک میشن مهره چی میشه؟   بیرون میاد؟ 😐

😂😂😂😂😂 ن عزیزم پشت گردن مار نر هستش زیر پوستش دست میزارن میفهمن قدیمی ها با ی روش دیگه درش میوردن ولی نسل جدید ی جور دیگ اما تا وقتی ک اینا برای تولید مثل بهم نزدیک نشن هیچ مهره ای در کار نیست فقط در صورتی ک مار نر و ماده پیچ خورده باشن بهم 

2706