2737
2739

مهره مار😐

اینجا یه کاربر میگفت مادربزرگ مادرم داشته و الان به من رسیده    اما خودش اعتقادی نداشت  میگفت همون مادربزگه به مادرم گفته دخترتم داره

هست واقعا؟ 

شما دیدید کسی داشته باشه. 

ارثی هستاااا  اکتسابی نیست  خریدنی هم نیست

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ای بابا نی نی سایتیا ک همشون مادرزاد مهره مار دارن🤣🤣

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا نمیدونم.

ولی من به یکی از دوستای دانشگام شک داشتم که مهره مار داره.

به طرز عجیبی همه میخواستنش و بمن کم محلی میکررن.ولی روزایی که اون بود بامنم خوب میشدن.یا شانس داشت عجیبا

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2740

عطاری محلمون داشت ولی یه چیز سفیدی بود توی یه اویز توی گردنش بود بهشم گفته بودن اگر بگی اثرش میره!ولی دخترش فهمیده بود به همه گفته بود😂عکس گرفته بود نشون میداد😂😂😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

عموی پدرم هیچی نداشت ولی یهو وضعش خوب شد خیلی خوب

الان دبی زندگی میکنن میگن مهره مار پیدا کرد

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

مهره ماریه چیزکوچلودایره رنگه که بعضی ازمارگیرای هندی پاکستانی میفروشن وخوب بعضیامیخرن البته الان خیلی تقلبی شده میگن خوبه وازطرفی بعضیاسیاستشون زبونشون خوبه بلدن چطورحرف بزنن بقول معروف باپنبه سرمیبرن میگن فلانی مهره مارداره

مهرمار از ماره ن انسان اتفاقا خیلیا رو شندیدم خریدن ولی اصل و بدل داره مواظب باش گول نخورب

خریدنی نیست اخه😐😐

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
ای بابا نی نی سایتیا ک همشون مادرزاد مهره مار دارن🤣🤣

وای نگو😅.... من قشنگ ندارم

یه بار داشتم از تو پارک رد میشم یه خانم فالگیره اومد نزدیک نگا کرد تو چشمام گفت خوشگلیا مهربونیا ولی یه جوری که مهرت به راحتی به دل کس نمیفته مهره مار نداری😐😅

منم زدم تو کارش گفتم نه بابا مال اخلاق گندمه مهرم به دل کس نمیفته 😁

از شکموهای سایت هستم