2733
2734
عنوان

دیدتون نسبت به کسی که دیپلم داره چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 8736 بازدید | 160 پست
شما شوهرت ادم بوده گذاشته بخونی نه عین شوهر من وحشی میگفت زن درس بخونه میره.......میده😐😐

متاسفم عزیزم، امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره و بتونی از این به بعد به خواسته های قلبیت برسی   

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
بچه های دانشگاه دولتی و کسایی که واقعا تلاش میکنن بله بالاتر هستن از لحاظ تحصیلات نه کسی که شب امتحا ...

کارت خیلی زشته همه دانشگاه ها ازادیازو با یه چوب میکوبی فک میکنی همه با التماس ده میگیرن؟؟؟

احتمالا دانشگاه دولتی ندیدی وگرنه اینجور کارام اونجاها کم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه های دانشگاه دولتی و کسایی که واقعا تلاش میکنن بله بالاتر هستن از لحاظ تحصیلات نه کسی که شب امتحا ...

یه چیزی اگر فکر میکنی با یه شب خوندن به راحتی ده میگیرن شمام برو بخون همونو که اینقدر مسخرت نکنن گلم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
متاسفم عزیزم، امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره و بتونی از این به بعد به خواسته های قلبیت برسی &nbs ...

من که جدا شدم😂😂😂

آی نفسسسس میکشماااااا😂😂😐😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2731
کارت خیلی زشته همه دانشگاه ها ازادیازو با یه چوب میکوبی فک میکنی همه با التماس ده میگیرن؟؟؟ احتمالا ...

وا دارم میگم بچه های دانشگاه دولتی و کسایی که واقعا تلاش میکنن 

اول خوب بخون کامنت و بعد نظر بده😐😐😐

من که جدا شدم😂😂😂 آی نفسسسس میکشماااااا😂😂😐😐

آره واقعا زندگی با کسی که همچین تفکر مسخره ای داره سخته،ان شاالله خوشبخت و خوش عاقبت باشی  عزیزم

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

کلا ب هم سنای خودم ک دیپلم دارن و درس ول کردن بی هیچ دلیلی و ازدواج کردن دید مثبتی ندارم.

خب اخه چرا؟نمی خواست بره ریاضی بخونه میرفتم خیاطی یا هنر میخوند هرچی ک دوست داشت.

شایدم اشتباه دیدم ولی این دید منه

2738

خاله من اقتصاد ازاد خوند .

الان هیئت علمیه هم تو قسمت مهم بانک مرکزی فعالیت داره .

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
یه چیزی اگر فکر میکنی با یه شب خوندن به راحتی ده میگیرن شمام برو بخون همونو که اینقدر مسخرت نکنن گلم

عزیزم کسی که بیشعور باشه بیشعور هستش نمیشه کاریش کرد 

و اینکه منظور من از زدن این تاپیک این بود مدرک داشتن با سواد داشتن خیلی فرق میکنه 

اسطوره امون بهرام بیضایی  دیپلمه است ولی خدایی سواد و  دانشه و خدای مطالعه هستش 

قیاست این نتیحه رو میده پس قطعا یه دیپلمه با لیسانسه یکی نیست!

اگه متوجه نشدی بگو بازم برات توضیح بدم .

ببین بین همه مشاغل رابطه من وجه برقراره .(وقتی بعضی اول ۴ قضیه ات میاری می بینی درست میشه)

ولی بین حوزه ها و رشته ها عموما رابطه تباین .

باز خواستی بگو بیشتر توضیح بدم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706