2733
2739
عنوان

آقایون کسی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 83 پست
دوستی

اگه صحبتی چیزی دارید همینجا بگید لطفا

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درخاس دادم

غلط کردی درخواست دادی ، فکر می‌کنه من قصدی دارم لعنتی ، برو بمیر

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
2731
دلم میخواد ازدواج کنم دوباره ، ولی نمی‌دونم چجوری باشم بهتره 

وا چرا میخوای نقش بازی کنی؟ هر جور که تابحال بودی باش

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔
فرقی داره زن چادری و زن مانتویی با هم فرقی دارن؟ از همه خواهش می کنم تاپیک آخر من رو بخونن (( دعوا ن ...

کاربر مرد

با تمام احترام به زنان عفیفه وبا متانت و مانتویی کشورم.

چطور سمند با سانتافه یکی بگیریم.؟

البته پاکی درون و خودسازی اخلاقی یک چیز دیگر هستش و حرف بالا در صورت یکسان بودن شرایطه و گرنه زیر چادر گنه کار هم داریم.

موفق باشید.

2740
همین ، دارم کارای طلاقمو پیش میبرم ، شوهرم مشکل روانی داره و بعد از بارها کتک کاری و رفتارهای وحشیان ...

هنوز طلاق نگرفتی داری ب ازدواج دومم فک میکنی😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

کاربر مرد با تمام احترام به زنان عفیفه وبا متانت و مانتویی کشورم. چطور سمند با سانتافه یک ...

با تمام احترام 

امیدوارم این طرز فکر به زودی نابود شه جون اشتباه هست هیج فرقی بین بانوی مانتویی و چادری نیست چادر نشانه عفت و حیا نیست مانتو هم نیست هیچ کدوم نشان دهنده نیستن و تمام نظر همه قابل احترامه با امیدی برای آینده ای بهتر هر کس نظری داره و قابل احترامه

فرقی نداره فقط اهل زندگی باشه من خودمم جدا شدم

ببخشید علت جدایی شما چی بود

عدم تفاهم هم من مقصر بودم هم اون زنم که ازدواج کرد من موندم همین جوری

دست بزن نداشتید؟