2733
2739
عنوان

طرز تهیه فرنی با نشاسته برا نوزاد بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 18570 بازدید | 19 پست
حریره و سوپ میدم ولی نشاسته برا وزن گیریش وزنش کمه .پوره سیب زمینی چطوری درست میکنی درست کردم بالا ا ...

عزیزم فعلا سنش خیلی کمه نباید پوره سیبزمینی بخوره اگه بخوره روی دلش میمونه چون براش قابل هضم نیست آدم بزرگم سخت هضمش میکنه چه برسه بچه حریره بادام و سوپ له شده و فرنی و یه مدل پودینگ که شبیه فرنی هست براش خوبه من خودم بچه ندارم ولی دوتا بچه رو از نوزادی تا حدود یه سالگی بزرگ کردم میدونم باید چیکار کرد

عزیزم فعلا سنش خیلی کمه نباید پوره سیبزمینی بخوره اگه بخوره روی دلش میمونه چون براش قابل هضم نیست آد ...

پودینگ چیه؟پس میوه چی

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم هفت ماهشه پوره چه میوه ابی بدم؟

از دکترش قبلش بپرس ولی سیب بهش بده من اول از سیب شروع کردم از دکترش بپرس ببین اجازه هیپ رو میده؟ پوره سیب بلوبری و زرد الو و ... هیپ خیلی خوشمزس ویتامین هم خیلی داره

پسرم هفت ماهشه پوره چه میوه ابی بدم؟

موز و له میکنی تنها یا به همراه سیب که باید کاملا له بشن اگه سیب داشته باشه باید بریزی توی غذا ساز یکم شیر خشک که توی آب حل شده هم خوبه بریزی توش

2731
پودینگ چیه؟پس میوه چی

پودینگ رو متاسفانه دستورش ندارم میوه رو هم که الان گفتم فقط سیب له شده تنها نباید بهش بدی چون براش سنگینه روی دلش میمونه و اینکه داخل فرینیشم باید شیر خشک رو توی آب حل کنی بریزی و شیر گاو نباید باشه