2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نشاسته رو داخل اب سرد حل کن بزار رو گاز غلیظ بشه ولی هم بزن ته نگیره ،ی نباتم بنداز،من خودم ارد برنجو ترجیح میدم تا نشاسته

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2728

یه قاشق نشاسته رو تو نصف لیوان شیر سرد حل کن بعد با شکر کمی شکر برار رووی شعله کم اروم اروم هم برن تا قوام بیاد اگه هم نزنی ته میگیره میسوزه اگر خورد دفعه بعد مقداراسو زیاد کن 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

عزیزم بهش پوره و حریره هم بده 

من خودم برای فرنی نشاسته رو با شیر و نبات درست می کردم خیلی قشنگ می خورد بیسکوییت مادر و شیر یا آب جوش هم خوبه دیکه هفت ماهشه از دکترش بپرس کم کم میکس ساده سوپ نوزاد بهش   باید بدی

عزیزم بهش پوره و حریره هم بده  من خودم برای فرنی نشاسته رو با شیر و نبات درست می کردم خیلی قشن ...

حریره و سوپ میدم ولی نشاسته برا وزن گیریش وزنش کمه .پوره سیب زمینی چطوری درست میکنی درست کردم بالا اورد 

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
یه قاشق نشاسته رو تو نصف لیوان شیر سرد حل کن بعد با شکر کمی شکر برار رووی شعله کم اروم اروم هم برن ت ...

راستی نشاسته چیه از کجا بگیرم

سوپر مارکت داره بسته بندی شده بیشتر هم‌مارک‌گلها دارن آرد برنج هم دارن اگه نشاسته نداشت آرد برنج میتونی بگیری

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

یه قاشق نشاسته میریزی توی آب سرد به حدی که کاملا روش رو بگیره بعد حدود نیم ساعت آبش رو خالی میکنی و یک لیوان و نصفی شیر توش میریزی با یه تیکه به اندازه یه بند انگشت نبات ساده بدون زعفران توش میندازی و روی حرارت خیلی کم یعنی تا آخرین حد کم میزاری فقط نصف ظرفت باید خالی باشه و مدام به هم میزنیش حتی یک دقیقه هم راهاش نمیکنی چون ته میگیره وقتی غلظتش مثل خامه خیلی رقیق یا همون خامه آب شده شد برش میداری و میزاری سرد بشه کم تر از اینم نمیشه درست کرد چون میسوزه و اینکه وقتی آماده بشه مقدارش کمتر میشه حتما نبات باید بدون زعفران باشه و از شکر نمیشه استفاده کرد و گلاب هم اصلا نباید بریزی توش

حریره و سوپ میدم ولی نشاسته برا وزن گیریش وزنش کمه .پوره سیب زمینی چطوری درست میکنی درست کردم بالا ا ...

عزیزم من شیش ماهش بود سیبزمینی آب پز می کردم پوستش رو می کندم با شیر و کره مخلوط می کردم الان خیلی براش بهتر درست می کنم یازده ماهشه الان آویشن و فلفل و نمک خیلی کم می زنم روی گاز حرارت می دم می دم بهش پوره های میوه هم بهش می دم یا کمپوت میوه خودم درست می کنم یا پوره های آماده می خرم آماده بیشتر دوست داره

نشاسته رو سوپر مارکت و فوروشگاه داره که یه سری چیزای کوچیک سفید هست به اندازه تقربا نصف لوبیا قرمز هست که داخل یه بسته کلی از اینا هست به نظرم مارک گلها بهترینشه

عزیزم من شیش ماهش بود سیبزمینی آب پز می کردم پوستش رو می کندم با شیر و کره مخلوط می کردم الان خیلی ب ...

پسرم هفت ماهشه پوره چه میوه ابی بدم؟

2706