2733
2739
مگه بابات کرونا داره خدایی نکرده فعلا که معلوم نیست خودتو اذبت نکن با الکل ضد عفونی کن کل اتاقو  ...

نمیدونم.ولی بابام کادر درمانه.دیشبم گاهی سرفه میکرد.دارم میگم از شدت بوی دهنش فهمیدم یکی تو اتاقه که بیدار شدم.

خونه به این بزرگی بایدبیاد ور دل من؟؟؟؟اتاق خودمو که اون داداشم کتکم زد ازم گرفت حالا اینجام اینجوری؟؟خدا سگای بیابونم به روز من نندازه.دیگه حالن داره ازین همه پلشت بازی بعم میخوره .کاش ازدواج کرده بودم رفته بودم.لااقل از خونه شوهریه اتاقش به من میرسد😭😭

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله که نگیری منم‌نگیرم آدم باردار بدنش ضعیفه خدا بهمون رحم‌کنه منم کسی رو ندارم مادرم پیره نمیت ...

من جونه نیم ساعت فاصله داریم ..گفتم بیا مامان یکم پیشم ..گفت نمیام ممکنه کرونا داشته باشی 

2728
نمیدونم.ولی بابام کادر درمانه.دیشبم گاهی سرفه میکرد.دارم میگم از شدت بوی دهنش فهمیدم یکی تو اتاقه که ...

عزیزم ان شاءالله که هیچی نیست نگران نباش تا بابات رفت بیروم همه رو با الکل ضد عفونی کن والا خونه شوهرم همینه همش ور دل شوهری همش بهت چسبیده اتاق تک که نداریم  

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
2740
ما هفته پیش خوب شدیم.خانواده من و برادرام خاهرم مادرم باهم گرفتیم.تب ولرز بی اشتها ضعف بیحال بدن درد ...

وای من تازگبا هر کسو میشنوم گرفتن خدت رحم کنه خیلی میترسم واسه بابام چون اصلا رعایت نمیکنه میگه کرونا الکیه باور نکرده هنوز کرونایی هم هست با اینکه چند تا از همسایه هامون از کرونا مردن بازم باور نمیکنه😔😕

دوستان باید خیلی واسه همدیگه دعا کنیم البته واسه همه جهان چون دعا واقعا معجزه میکنه اگه از ته دل بخوایم ونیت خیر باشه خدا حتما بهمون نگاه میکنه ان شاءالله شر این ویروس منحوسم کنده میشه .

دوستان باید خیلی واسه همدیگه دعا کنیم البته واسه همه جهان چون دعا واقعا معجزه میکنه اگه از ته دل بخو ...

بخدا ظلمه اگ من بگیرم ...همش تو خونه بودم همسشش شبیه مریض افسرده ها شدم انقد نشستم تو خونه بعد جاریم هر لحظه مهمونی میده حالشم خوبه 

بخدا ظلمه اگ من بگیرم ...همش تو خونه بودم همسشش شبیه مریض افسرده ها شدم انقد نشستم تو خونه بعد جاریم ...

اره دقیقا منم خیلی رعایت میکنم ولی فامیلای شوهرم اصلا همش از اونا میترسم چون پسرم یکسره اونجاست فایده نداره که من رعایت کنم 

2706