2737
2734
خونه مادرشوهر منم همینطوریه اصلا رعایت نمیکنن خونه مام بغل خونشونه هر دقیقه زنگ میزنه بیا اینجا نمیر ...

من شوهر لعنتیم رعایت نمیکنه البته اون الان خوبه علایمی نداره

من گلو درد دارم باردارم دارم سکته میکنم آخه اصلا جایی نرفتم فقط رفتم سونو 😓😓

من پریشب  پیش خواهرم بودم چنددقیقه همدیگه رو دیدیم چندبرش کیک بهم داد ماسک هم داشت دیروز گلو درد و یه کم‌تب داشته سرم زده دکتر گفته گلوت عفونت کرده کرونا نیس من خیلی میترسم اگه کرونا باشه منم لابد گرفتم باردارم میترسم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وایی بچه ها توروخدا دعا کنید من کرونا نگرفته باشم. من بابام اصلا رعایت نمیکنه.بعد دیشب نصف شب دیدم ...

مگه بابات کرونا داره خدایی نکرده فعلا که معلوم نیست خودتو اذبت نکن با الکل ضد عفونی کن کل اتاقو 

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
من پریشب  پیش خواهرم بودم چنددقیقه همدیگه رو دیدیم چندبرش کیک بهم داد ماسک هم داشت دیروز گلو در ...

وای دعا کن من نگرفته باشم ..چون کسیم ندارم نگه داریم کنه و از پا در میان 

من پریشب  پیش خواهرم بودم چنددقیقه همدیگه رو دیدیم چندبرش کیک بهم داد ماسک هم داشت دیروز گلو در ...

ان شاءالله که نیست گلم نگران نباش استرس از هر چیزی بدتره 

2738
من شوهر لعنتیم رعایت نمیکنه البته اون الان خوبه علایمی نداره

تو سرکار شوهرم ازشون تست گرفتن ۸ نفر داشتن شوهرم میگه فقط سه تاشون علائم داشتن مابقی سرحال سرحال بودن 

وای دعا کن من نگرفته باشم ..چون کسیم ندارم نگه داریم کنه و از پا در میان 

ان شالله که نگیری منم‌نگیرم آدم باردار بدنش ضعیفه خدا بهمون رحم‌کنه منم کسی رو ندارم مادرم پیره نمیتونه منو مراقبت کنه

2706