2733
2734
عنوان

جواب نگران کننده غربالگری نوبت دوم

1426 بازدید | 22 پست

باسلام

من دیروز سونو غربالگری نوبت دوم دادم دوتا مشکل تو جوابش بود یکی تیغه بینی که ۳.۴ میلی متر بود و احتمال hypo plastic داده شده دومی کیست کوروئید پلکسوس  به ابعاد ۳در۳ میلی متر در بطن راست دیده شده. حالا دکترم گفت امروز باید آمینو سنتز بدم تا دیر نشده ولی قبلش یه سونو دقیق بگیرم پیش دکتر نفیسه برادران این سونو و آمینو سنتز رو باید انجام بدم.خیلی نگرانم الان دقیقاً هجده هفته و دو روزم هست. در ضمن غربالگری نوبت اول هم همه چی نرمال بود 

حتما انجام بده تا مطمئن بشی،انشالله که چیزی نیست

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش.کدوم شهر هستی؟ اگر تو خانواده بیماریهای ژنتیکی دارید باید نگران باشی.من غربالگری اولم مشکل داشت.سندروم دان نشون میداد ولی اصلا نترسیدم چون میدونستم احتمال خطا بالاست ولی دومی اوکی بود.

نگران نباش.کدوم شهر هستی؟ اگر تو خانواده بیماریهای ژنتیکی دارید باید نگران باشی.من غربالگری اولم مشک ...

مشهد هستم

نداریم نه تو خانواده همسر نه تو خانواده خودم

مال من اولی اوکی بود دومی مشکل داره 😔

2738
مشهد هستم نداریم نه تو خانواده همسر نه تو خانواده خودم مال من اولی اوکی بود دومی مشکل داره 😔

اصلا نگران نباش.اطراف من هرکسی رفته غربالگری مشکل داشته.ولی بچه سالم به دنیا آوردند.من که اصلا برام مهم نبود.ولی سونوهام همیشه جاهای خوب میرم.غربالگری اولم دکتر طاهریان قاسم آباد رفتم.سونو دوم دکتر نرگس افضلی رفتم.هردو خوب بود.

کیست کورویید هم اکثرن دارن نهایتش تا ۲۸ هفته رفع میشه و اینکه زیر ۱۰ میلی زیاد نگران کننده نیست ولی ...

نمیدونم شاید چون دو مورد بوده مستقیم آمینو سنتز نوشته و اینکه بارداری اولم هست سنم ۳۸

اصلا نگران نباش.اطراف من هرکسی رفته غربالگری مشکل داشته.ولی بچه سالم به دنیا آوردند.من که اصلا برام ...

رفتم احمد آباد عارف ۲ ساختمان نیکان دکتر مهدیه بقایی واسه سونو

دکترم هم همون ساختمان نیکان طبق بالا پریسا نجفی

2706