2737
2739

آخ گفتی امام کاظم... رفتم تو فکر حاجتامو حالم..

.

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا یکبار برای همیشه بگید داروی امام کاظم چیه منم بدونم 🤔

میگن برای تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از کروناس .

میگن منتسب به امام کاظمه ولی بعضیا میگن نه ولی در هر صورت اکثرا میگن سیستم ایمنی بدنو قوی می کنه باعث میشه کرونا نگیری یا گرفتی زود قوی شه بدنت

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
موادش چیه؟ تو خونه درست میشه؟

نه از عطاری باید بخری .زمستونه و تابستونه داره .

زمستونش برای فصل زمستونه و اون یکی برا فصل تابستون

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738
موادش چیه ؟

نمیدونم فقط خیلی تلخه بدون اب یا با عسل باید بخوری بعدشم تا ۲ ساعت اب و غذا نخوری .پودر ماننده

عمرا دارو گیاهی بخورم مگه دمنوش ساده. مامانمو کشت

خدا رحمتشون کنه 💗

بعضی دارو هارو باید زیر نظر متخصص طب سنتی مصرف کرد.

2706