2733
2739
عنوان

بیاین ببینید خوب جوابشو دادم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 103 پست
اینم خیلی خوبه

خیلی اعصاب خرد کنن کسانی که میخوان نشون بدن باطرف خیلی مچ بودن و ادای خواهرمادر طرفو درمیارن☹

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اعصاب خرد کنن کسانی که میخوان نشون بدن باطرف خیلی مچ بودم و ادای خواهرمادر طرفو درمیارن☹

مچ باشه ب درک

مثه آدم جواب بده یجور جواب میده آدم خجالت میکشه از حرفش بعدم تیکر خنده میذاره ک مثلا نمیخوام ناراحتت کنم یا شوخی بود

ما عمق ناراحتی دیگران رو نمیدونیم  ممکنه ی نفر ۸سال پیش فوت‌کرده باشه ولی وقتی طرف استوری میزا ...

کدوم زنی بعد ۸ ماه دلتنگ دوست شوهرش میشه؟ یچی میگینا

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2728
خیلی اعصاب خرد کنن کسانی که میخوان نشون بدن باطرف خیلی مچ بودن و ادای خواهرمادر طرفو درمیارن☹

آره واقعا. دیدم از این آدمهای لوس و کاسه از آش داغتر برای جنس مذکر. انگار چی به اینا میرسه

مچ باشه ب درک مثه آدم جواب بده یجور جواب میده آدم خجالت میکشه از حرفش بعدم تیکر خنده میذاره ک مثلا ...

اوهوم.خیلی بی ادبانه جواب داد.منظورش اینه که فلانی شما فضولی و تا شناسنامه ی طرفو درنیاری ولکن نیستی.بیا اینم شناسنامش😐 بی ادب😤 

شماهم جمله ای گفتمو با لبخند این شکلی براش بفرست👈😊

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
آره واقعا. دیدم از این آدمهای لوس و کاسه از آش داغتر برای جنس مذکر. انگار چی به اینا میرسه

فقط جلب توجه😐هدفشون جلب توجهه.میخوان بقیه بگن wowwww😀 فلانی چقدر اجتماعی و دلسوزه😒

2740
فقط جلب توجه😐هدفشون جلب توجهه.میخوان بقیه بگن wowwww😀 فلانی چقدر اجتماعی و دلسوزه😒

آخه اینا رو من میشناسم. خودشون رو فقط برا پسرها جر میدن. انگار صد تا شوهرم بکنن آخر کمبود دارن و خودشون رو با پسرها صمیمی میگیرن. حالا این طفلک که فوت شده اما حتی پس از مرگش هم طرف دست بردار نیست!

باشه عزیزم پیام قبلیمو پاک کنم؟

آره پاک کن فقط همینو بنویس و دیگه هم جواب نده بذار بفهمه کارش چقدر ناراحت کننده بود.

2706