2737
2739
عنوان

بنطرتون چرا مادرشوهرم اصرار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3316 بازدید | 156 پست
شما منی یا من شمام مادر شوهرمنم همینطوره بخدا خواهر شوهرم هرشب اونجاست اما من ماهی یکبار اونم دوسا ...

نروخودت خلاص کن سه یاچهارساله شام نهارمادرشوهرم نخوردم هفته ای ۱۰روزی یبارمیرم یه ساعت میشینم باهمسرم میام  اونجابچه هاش دایم خونش مهمونین هرچیم داره میده اونا این وسط پول لازمم باشه میادسراغ ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙄اخرشم اون نامرده ن 😂چیکارکنم ولم کنه

من این شهرغریبم ازتنهایی ابجیم اذیت میکنم  مثلاچندماهی یبارمیدیدمش اینکاربسرش میدم  فقط بندازگردن شوهرت اینجوری همیشه عزیزی دگه متلکتم نمیکنه یادلخورنمیشه یاکمی بهونه بیاربرگرد

نروخودت خلاص کن سه یاچهارساله شام نهارمادرشوهرم نخوردم هفته ای ۱۰روزی یبارمیرم یه ساعت میشینم باهمسر ...

والا نمیدونم چرا اینجورین

یعنی خدا میگذره ازشون؟ حالا من به جهنم . پسرش و نوه هاشم یعنی نمیخواد؟ فقط خدا اون روز رو نیاره که به من محتاج بشه که حتی یه ثانیه هم تحملش نمیکنم

2731
مادرشوهر منم اینجوری بود یعنی هر هفته از چهارشنبه میرفتیم خونشون تا جمعه شب.داشتیم ناهار میخوردیم پا ...

چ استدلالی😂

گر نگهدار من آنست که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌹❤😍

منم تقریبا تجربه این مدلی داشتم یکمی ام راهم دور بود هی میگف بمونین اذیتی هم براش نداشتم 

ممکنه ازاین باسه که میخواد راه وروش اونارو یاد بگیری ومث اونا رفتار کنی وکنترل کنه بهترین راه اینه که به همسرت بگی راحت نیستم هرموقع تعارف کرد اون جوابشو بده بگه کاروزندگی داریم و فلان .اگه شما بگی جور دیگه برداشت میشه وبرعکس عمل میکنن

چرا میذاری برات تصمیم بگیره پاشو لباستو بپوش بگو نه کار دارم باید برم ازقبلم به شوهرت بگو نمیمونم توام قبول نکن خانواده شوهرمنم همش اصراررر بیاین کم میاین نمیاین ولی من همون هفته ای یبارو میرم قبل بچم باز دیرتر میرفتم مادرشوهرم هروقت میخواد بگه بیاین به شوهرم میزنگه یبار بمن نمیگه منم موذیو بدجنس میشم مخصوصن نه میارم زایمان کردم نبودن بعد دوماه اومدن یبار نزنگید حالمو بپرسه هرشب زنگ میزد به پسرش منم شمشیرو از رو بستم براشون اگه نظری بدن من مخالفش انجام میدم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
والا نمیدونم چرا اینجورین یعنی خدا میگذره ازشون؟ حالا من به جهنم . پسرش و نوه هاشم یعنی نمیخواد؟ فق ...

من یه جاری دارم فحش میده تحویلشون نمیگیره براشون کلاس میذاره اماعوضیاعجیب دوستش دارن  منم براشون کارکردم محبت کردم بشکنه دستم نمک نداره  مطمین باش یه روزی محتاجت میشن اماباپرویی وحق بجانبی

2740

بابا مالمن میگفت اصلا بمونید اینحا کجا میرید چیکار دارید 

ی کاری کن به شوهرت بگو خودش بره ماهی یبار عصر جمعه برو شبش برگرد ب شوهرت بگو بگه فردا میرم سرکار  پاچه تو نمیچسبه که یهو لباساتو بپوش به شوهرتم قبلا بسپر  سرپا وایسا بالا سرشوهرت زودی خدافظی کن بشین تو ماشین.

هیچکی تحمل منو نداره قوربون خودم برم😌😌😌😌مادرشوهروخواهرشوهرم بامن زندگی میکنن

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
انقد بودن کنارت سخته😜چجوری مگع

باهم توی خونه زندگی میکنیم گل

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
2706